داستان چهارسوارکار آخرالزمان نصفه مونددنیای گیم به ما ادامه دارک سایدرز رو بدهکاره حیف چنین داستان زیباییه که تموم نشه

 

حتما کسانی که دارک سایدرز بازی کردند میدانند که پایان دارک سایدرز یک و دو هر دو در یک نقطه با هم برخورد میکنند و ادامه ی داستان یعنی ملحق شدن War و Death با دو سوار کار دیگر یعنی Fury و Strife به شماره سوم این بازی موکول شد.
یه جورایی اصل داستان و تمام هیجان و عطش هنوز چندین ساله با ما باقی مانده است اما متاسفانه شرکت THQ ورشکست شد و تمامی بازی های این شرکت حراج شدند و IP دارک سایدرز به Nordic Games رسید و در این میان مشخص نیست دارک سایدرز 3 چه سرنوشتی قرار است داشته باشد که چه استدیو و سازنده ای قرار است آن را بسازد حتی یک زمانی صحبت از کرایتک بود !
اما با عرضه Darksiders II Dethenitive Edition بر روی کنسول های نسل هشتم امید طرفداران خیلی پررنگ تر شده است حتی مطمئن هستم اگر در کیک استارتر بودجه هنگفتی را اگر درخواست بدهند مطمئنم انقدر این بازی و طرفدارانش تشنه هستند که در همان ساعت های اولیه این بودجه فراهم میشود .

Spoiler******اگر دارک سایدرز ها را تمام نکرده اید نخواندید
——————————————————
من هم یکی از آنها قطعا خواهم بود زیرا میخواهم ادامه ی آن صحنه ی که وار تک و تنها میان نیرو های بهشت و جهنم مانده بود و در اوج نا امیدی یک دفعه برادران و خواهر خود را سوار بر اسب دید که از آسمان به یاری او آمدند اینجا بود که کل وجود من را هیجان گرفته بود اما که چی ….

——————————————————
Spoiler*****