مسابقه Praise The Sun 

هنوز بعد از تجربه بازی های میازاکی نمیدانم از چه فرمول و چه روشی و چه جادویی استفاده میکند که چرا انقدر که اعصابمان خرد میشود و انقدر کشته میشویم انقدر دسته را میکوبیم زمین اما باز هم با یک مکث چند ثانیه ای شروع به بازی میکنیم تا به موفقیت برسیم واقعا همیشه این برای من سوال بوده است؟!
مسابقه Praise The Sun به مناسبت عرضه دارک سولز 3 توسط فروشگاه گیم پلی ایران در نظر گرفته شده است و میخواهیم یک مسابقه که اساس آن بر مبنای مهارت و توانایی گیمرها است را برگزار کنیم یعنی جایی که پول و تقلب و زمان و بازدید بیشتر هیچ جایی ندارد و فقط فقط مهارت و پشتکار در سخت ترین بازی سری سولز یعنی دارک سولز 3 ملاک است.

روند مسابقه بسیار ساده است جایزه به شخصی تعلق میگیرد که زودتر از بقیه شرکت کننده ها تمامی تروفی ها (در پلی استینشن 4)و یا اچیمونت های (در ایکس باکس وان) دارک سولز را بگیرد و در نهایت به تروفی پلاتینیوم (در پلی استیشن 4) و گیمر اسکور 1000(در ایکس باکس وان)برسد.
◀️نحوه ی شرکت:کافی است گیمرتگ یا PSN Id به همراه کنسولی که در آن شرکت میکنید را برای پنل پیامکی گیم پلی ایران به شماره 500054107771 پیامک کنید تا در مسابقه شرکت داده شوید.مهلت ارسال مشخصات تا آخر ساعت 22 سه شنبه 17 فروردین میباشد.
و هنگامی که به هدف مسابقه دست یافتید لازم است با پشتیبانی تماس برقرار کنید تا بررسی های لازم انجام شود و جایزه خود را دریافت کنید.
جایزه مسابقه یک بازی دلخواه از محصولات فروشگاه میباشد. حتی میتوانید بازی که در آینده میخواهد عرضه شود را هم انتخاب کنید(مانند Uncharted 4 و Doom و…)

خوشحال میشویم افتخار بدهید و در مسابقه Praise The Sun شرکت کنید.