مسابقه ویژه گیم پلی ایران:Gamer Rooms

درسته که اون گلوله ی بزرگ لباس ها، روزها جاشون روی تخته و شب ها موقع خواب جاشون روی صندلی، اما هر چقدر اوضاع اتاق ما بهم ریخته باشه بازی ها و آیتم های گیم ما در اتاق منظم چیده شده. این خاصیت تمامی گیمرهاست؛ به عشقشون خیلی خوب میرسند!
مگه میشه به این اتاق حس نداشت؟ این جا همون اتاق سلطنتیه ماست، همونجایی که روز و شب سر باس های فایت های دارک سولز عرق ریختىم و فحش های جدید نثار داور فیفا کردىم؛ همون جایی که وقتی ویچر 3 بازی میکردیم مواظب بودیم کسی وارد اتاق نشه چون اوضاع گاهی اوقات خیلی خطری بود…
نصف شب باشه و یک اتاق باشه و یک تلویزیون بزرگ و تو خوابیده باشی روی کاناپه, یه بالشت زیرآرنجت و یک هدست به گوشت و فقط و فقط به فکر اون اچیومنتی باشی که میخوای تو Forza بازش کنی که آخرش هم سر دو ثانیه نمیتونی اول بشی! البته شاید وقتى همه خوابند نتونی داد بزنی و خودت رو خالی کنی, چون اگر بفهمن داری بازی میکنی بدبخت میشی ???? ولی ما رو از چی میترسونید؟! کجا بودید ببینید آخه تو این اتاق ما فقط چندین بار دنیا رو از بمب اتم و حمله زامبی ها نجات دادیم! این اتاق همونجاییه که دو سه ماه یک بار عاشق میشیم, یک بار لارا کرفت یک بار کوایت و یک بار جودی هولمز. اینجا همون جاییه که نقشه میکشىم برای کشتن رفقامون البته در مولتی پلیر کال آف دیوتی همون اتاقی که تابستونا رنگ و بوی دیگه ای داره, همون اتاقی که چند بار از فرط عصبانیت دسته یا مشتمون رو به دیوار کوبیدیم…

فروشگاه آنلاین گیم پلی ایران به مناسبت یک سالگی گیم پلی ایران, مسابقه ای تحت نام Gamer Rooms تدارک دیده است که شرکت در آن رایگان است و در آخر بر طبق نظر سنجی گیمر ها به نفرات اول و دوم و سوم جوایز ویژه ای تقدیم خواهد شد روندمسابقه به صورت زیر است:

-شما با فرستادن  2 عکس از زوایای مختلف از اتاق خود به آیدی تلگرام
Telegram.me/gameplayiran
و یا
Gameplayiranmosabeghe@gmail.com
با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس
میتوانید در مسابقه شرکت کنید.
-مهلت شرکت در مسابقه سی ام آذرماه خواهد بود.
-از روزیکم دی الی دهم دی بین تمامی شما عزیزان نظرسنجی با حضور شرکت کنندگان محترم برگزار خواهد شد و روز اول ژانویه 2016(یازدهم دی ماه )مصادف با تولد یک سالگی گیم پلی ایران نفرات برتر معرفی خواهند شد.
جوایز مسابقه به زودی اعلام خواهد شد.

Telegram.me/gameplayiranchannel
Telegram.me/gameplayiran
www.Gameplayiran5.com
09368200370

منتظر عکس اتاق شما هستیم
موفق باشید