Sifu Steelbook

1,600,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 19 بهمن 1400
توسعه دهنده ها : Sloclap
ناشر ها : Sloclap, Microïds
ژانر: Fighting game, Beat ’em up, Action-adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

استودیوی فرانسوی Sloclap که سابقه‌ی ساخت بازی رزمی و منحصربه‌فرد Absolver را در کارنامه دارد، عنوان فایتینگ جدید خود یعنی Sifu را هفته‌ی گذشته در رویداد State of Play معرفی نمود. Sifu یک بازی فایتینگ رزمی و داستان محور است، تهیه‌کننده‌ی اجرایی بازی در مصاحبه‌ی اخیر خود جزئیات جدیدی به اشتراک گذاشته و بر این موضوع تأکید می‌کند که Sifu یک عنوان کاملاً تک‌نفره است و از بخش آنلاین و چندنفره برخوردار نخواهد بود.

تاریخ عرضه بازی Sifu جلو افتاد

در بازی Sifu شما در نقش یک شاگرد کنگ فو قرار می‌گیرید که برای انتقام تلاش می‌کند، شخصیت اصلی به دنبال کشتن پنج قاتلی است که خانواده‌ی او را به قتل رسانده‌اند و برای رسیدن به این قاتل‌ها، باید از سد افراد آن‌ها عبور کند. همان‌طور که در تریلر دیده می‌شود، شخصیت اصلی ما با کشتن هر هدف پیرتر می‌شود، بااین‌حال آقای تارنو ذکر کرد که این یک اثر کاملاً روگ‌لایک نخواهد بود.

Pre-Purchase & Pre-Order Sifu - Epic Games Store

اگر بیشتر از حد بمیرید، او دیگر انقدر پیر می‌شود که به‌صورت کامل جان خود را از دست می‌دهد و این‌گونه بازی Sifu به نقطه‌ی شروع برمی‌گردد. البته سازندگان می‌گویند که حتی وقتی به تعداد بارهای مشخص‌شده بمیرید و مجبور به شروع بازی از ابتدا شوید، نسبت به دفعه‌ی قبلی که بازی را شروع کردید، شانس بیشتری برای پیروزی دارید. چون مثلا می‌دانید که سلاح‌های مخفی را کجا پیدا کنید و چگونه با مسیرهای میان‌بر، سریع‌تر مراحل را پشت سر بگذارید. البته Sifu شما را مجبور به مردن کامل و شروع از ابتدا نمی‌کند. در حقیقت اگر از همان دور اول خوب و با دقت بازی کنید، شانس شکست دادن تمام دشمن‌ها و تمام کردن Sifu قبل از پیر شدن بیش از حد کاراکتر را دارید.

Sifu will not include difficulty options at launch, but they are not ruled out - Market Research Telecast

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Sifu Steelbook”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,600,000 تومان
( 0 نظر )