Oddworld: Soulstorm

1,550,000 تومان

تاریخ انتشار : 17 فروردین 1400
توسعه دهنده ها : Oddworld Inhabitants, Just Add Water, Sabotage Studio, Frima Studio, Fat Kraken Studios
ناشر: Oddworld Inhabitants, Just Add Water, Sabotage Studio, Frima Studio, Fat Kraken Studios
ژانر: Cinematic platformer
پلتفرم ها:  PlayStation 4, Microsoft Windows, PlayStation 5, Xbox One
رده سنی: بالای 11 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: , ,

اولین نسخه از بازی Oddworld در سال ۱۹۹۷ در دسترس کاربران پلی استیشن قرار گرفت و به یکی از بازی‌های پلتفرمر متفاوت تبدیل شد. باگذر زمان، Oddworld توانست با نسخه‌های جدید خود به یک بازی پلتفرمر موفق تبدیل شود. در سال ۲۰۱۵ بود که اعلام شد قرار است شاهد یک بازسازی برای بازی Oddworld: Abe’s Exoddus باشیم و یک سال بعد هم اعلام شد که Oddworld: Soulstorm نام این نسخه ریمیک خواهد بود.

Oddworld: Soulstorm Gets New Gameplay During FGS Spring Showcase

شاید در نگاه اول، بازی Oddworld: Soulstorm شبیه سایر بازی‌های پلتفرمر به نظر برسد که باید با پریدن و یکسری کار ساده‌ی معمول، از قسمت‌های مختلف بازی عبور کنید. با این حال در اصل این طور نیست و این بازی شدیداً متکی بر معماها و حل مسئله است.تقریباً هر بخش بازی یک معمای پلتفرمینگ است که صرفاً با اعمال پایه نظیر پریدن و راه رفتن نمی‌توانید از آن عبور کنید. بلکه باید از ابزارهای مختلفی که بازی در اختیارتان قرار داده است استفاده کنید تا بتوانید از این مراحل به خوبی عبور کنید. در اوایل شاید معماهای بازی چندان سخت نباشند اما به تدریج درجه سختی آن‌ها بالا رفته و هر کدام تبدیل به سیستم پیچیده‌ای می‌شوند که با کوچک‌ترین اشتباه امکان کشته شدن شما وجود دارد.

Oddworld: Soulstorm Out in Early 2020, Receives Cinematic Gameplay Trailer

اما داستان و جهان بازی Oddworld: Soulstorm جذاب و گیرا است. داستان که ادامه بازی Oddworld: New ‘n’ Tasty است ما را دوباره با ایب و گروه MUdokan های انقلابی اش همراه می کند که حالا آزاد هستند و باید از دست ارباب های سابق خود، Glukkon ها، فرار کنند. فرار ایب باعث شده است که جهان Oddworld به آشوب کشیده شود. در طی سفر و ملاقات با سایر Mudokan هایی که فرار کرده اند، او متوجه نقش نمادین خود به عنوان اولین Mudokan که فرار کرده است می شود و باید نقش یک رهبر واقعی را ایفا کند. ظاهر قدیمی اما باز هم خاص شخصیت های Oddworld باعث می شود که جهان و داستان آن به سرعت شما را جذب کند. برای طرفداران قدیمی نیز، تماشای این جهان با گرافیک سطح PS5 خود یک دلیل کافی برای تجربه است و می توان با کمبود های آن کنار آمد.

Oddworld: Soulstorm Details Game Help And PS5 Activity Card Use

 

Region

,

1,550,000 تومان
( 0 نظر )