The Ice Dragon

60,000 تومان

برند:

نویسنده : George R. R. Martin
ژانر: فانتزی- داستانی
قطع: رقعی
نوع جلد: جلد نرم (شومیز)
رنگ متن: تک رنگ

موجود در انبار

دسته:

کتاب اژدهای یخی The Ice Dragon اثر جورج آر آر مارتین George R R Martin

نام کتاب: The Ice Dragon

نام نویسنده: George R. R. Martin

شرح و توضیحات کتاب رمان اژدهای یخی The Ice Dragon نوشته جورج آر آر مارتین:
سال های بسیار دور، موجودی افسانه ای و رام نشدنی به نام اژدهای یخی وجود داشت. اگر بالای سرتان ظاهر شد شک نکنید که سرزمینتان به لم یزرعی یخ زده تبدیل خواهد شد. اما برای Adara این موجود به هیچ عنوان ترسناک نیست. او در زمان سخت ترین سرمایی که کسی به یاد دارد به دنیا آمده. او فرزند زمستان است. اولین باری که اژدهای یخی را دیده به یاد ندارد اما گویا این موجود همیشه در زندگی او بوده. گویا همیشه از دور چشم به بازی های کودکانه اش داشته. چیزی این دو را به هم متصل می کند.

در چهار سالگی سال او بلاخره اژدهای افسانه ای را لمس کرد و در پنج سالگی بر روی آن سوار شد. اتفاقی که فقط برای یک فرزند زمستان رخ می دهد. اما دو سال بعد در یک روز تابستانی اژدهایان آتشین و سواران آنها از شمال به سرزمین آنها حمله کردنند. حال فقط یک فرزند زمستان و یک اژدهای یخی می تواند در مقابل آنها بایستد.

این رمانک مصور نوشته جورج آر.آر. مارتین که اولین بار در سال 1980 منتشر شد و استقبال فراوانی از آن گردید. کتاب هشت فصل کوتاه دارد. در حالی که بسیاری از ناشرین اذعان کرده اند که این کتاب در دنیای یخ و آتش رخ می دهد اما مارتین بیان کرده که اتفاقات این کتاب در دنیای دیگری رخ داده است.

60,000 تومان
( 0 نظر )