Harry Potter Collection – Special Edition – Packed

برند:

نویسنده : J.K. Rowling
ژانر: فانتزی – داستانی
قطع: رقعی
نوع جلد: جلد نرم (شومیز)
وزن: 3555 گرم
رنگ متن: سیاه و سفید

دسته:

مجموعه هری پاتر Harry Potter 1 to 7 اثر جی کی رولینگ J K Rowling


مجموعه زبان‌اصلی Harry potter، از ایده‌ای در ایستگاه قطار تا پرفروش‌ترین رمان دنیا
مجموعه رمان هری پاتر نیاز به تعریف ندارد. در حقیقت کمتر کسی در دنیا است که نام مجموعه هری پاتر را نشینده باشد. جی کی رولینگ خالق هری پاتر هرگز گمان نمی کرد، ایده‌ای که در یک ایستگاه قطار به ذهنش رسید به پرفروش‌ترین رمان تاریخ تبدیل شود. در ادامه با بررسی مجموعه Harry potter همراه انتشارات جنگل باشید.

سری کتاب‌های زبان‌اصلی هری پاتر، یک فانتزی هیجان انگیز
مجموعه هری پاتر در ادبیات فانتزی جا می‌گیرد. ادبیات فانتزی در قرن اخیر رمان‌های موفقی مثل ارباب حلقه‌ها یا آلیس در سرزمین عجایب را به دنیا معرفی کرده است. اما هیچ‌کدام از این رمان‌ها نتوانسته حتی به جایگاه افسانه‌ای هری پاتر نزدیک شود. بازی‌ها و فیلم‌های سینمایی موفقی با اقتباس از کارکتر هری پاتر توانسته‌اند فروش‌های میلیارد دلاری را تجربه کنند.

نگاهی به داستان هری پاتر، کودکی که قهرمان دنیای فانتزی شد
کتاب زبان اصلی هری پاتر یکی از جذاب‌ترین داستان‌های انگلیسی را روایت می‌کند. داستان هری پاتر از لحظه مرگ پدر و مادرش شروع می‌شود. پدر و مادر هری پاتر هر دو جادوگر هستند. پیشگویی پیش‌بینی می‌کند یک کودک در آینده لرد والدمورت، قدرتمندترین جادوگر سیاه را از بین خواهد برد. والدمورت هم‌مکان زندگی خانواده پاتر را پیدا می‌کند و پدر و مادرش را می‌کشد. اما به‌واسطه فداکاری مادر، هری پاتر زنده می‌ماند. هری سال‌ها بعد متوجه می‌شود که یک جادوگر است. مجموعه رمان هری پاتر کشمکش‌ها و مبارزات هری را با والدمورت به تصویر می‌کشد.

مروری کوتاه بر 7 رمان مجموعه هری پاتر
سال اول برای هری پاتر سال خوش‌یمنی نبود و بارها خطر از بیخ گوش او رد شد. در سال دوم او با هیولای باستانی و زهرآلود به نام باسیلیسک (Basilisk) مواجه شد ولی این بار هم جان سالم به دربرد. در کتاب سوم که روایتگر حوادث سال سوم است، هری پاتر و دوستانش با زندانی خطرناکی به نام سیریوس بلک سروکار دارند که به گفته برخی کسی است که مکان زندگی پدر و مادر هری را به لرد سیاه لو داد. پس‌ازاینکه حقایق برای هری درباره زندانی فراری آشکار می‌شود حال او باید خود را برای مسابقه‌ای بزرگ و تاریخی آماده کند. مسابقه‌ای به اسم سه جادوگر که در آن هری با سه جادوگر جوان و بااستعداد دیگر رقابت می‌کند. طی حوادث تلخ و غیرمنتظره‌ای، لرد سیاه دوباره به قدرت می‌رسد ولی بسیاری از مردم حرف‌های هری مبنی بر بازگشت این جادوگر بی‌رحم را باور نمی‌کنند.

در کتاب پنجم گروهی از افراد معتمد دامبلدور محفلی به نام «محفل ققنوس» را تشکیل می‌دهند که هدف آن مبارزه با ولدمورت و محافظت از پسر برگزیده یعنی هری پاتر است. کتاب ششم مخاطبان خود را با شوک‌های بسیاری روبرو می‌کند و لحظات مهیج اما تلخ را به آن‌ها می‌چشاند. “هری” که چیزی برای از دست دادن ندارد تصمیم می‌گیرد به همراه رون و هرماینی به دنبال هورکراکس‌ها برود و با نابودی آن‌ها پس از هفده سال از قاتل والدینش انتقام بگیرد.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Harry Potter Collection – Special Edition – Packed”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.