UNCHARTED 4:A Thief’s End Libertalia Collector’s Edition

برند:

بعضی ها را باید پرستید بعضی از کمپانی ها را مثل سونی,بعضی ها از کنسول ها را باید عاشقانه پرستید مثل پلی استیشن,بعضی از استدیو ها را باید با جان و دل پرستیدمثل ناتی داگ ,بعضی از بازی ها را باید سر حد مرگ پرستید مثل آنچارتد و بعضی از قهرمانان را دیوانه وار پرستید مثل نیتن دریک…

قرار است باز روح و جانمان را به نیتن و ناتی داگ بسپریم تا برای بار آخر به اوج لذت برسیم.

خرید بازی UNCHARTED 4:A Thief’s End برای پلی استیشن 4-Playstation 4
افتخار کنسول پلی استیشن و هواداران…

uncharted4-logo

شما میتوانید زندگیتان را بر سر خوب شدن بازی های Naughty Dog شرط ببندید و بعد از عرضه کماکان زنده بمانید و از آنچارتد 4 لذت

ببرید.

4107121a-bb4c-4256-94b0-26ebc82ccc20.jpg._CB296035391__SR970,300_

 

 

1417890022-x2داستان قربانی کردن و نجات دادن اشخاصی که آنها را دوست میدارید…

دیگر سه سالی میشود که نیتن دریک یک جورایی بازنشسته شده و دیگر آن شور و شوق جوانی که در پی شکار گنج بود را فراموش کرده است و در کنار همسرش یعنی Elena به زندگی آرام و عاشقانه مشغول است تا اینکه سر و کله برادر بزرگترش یعنی Sam پیدا میشود.نیتن بسیار شوکه میشود زیرا همه فکر میکردند که سم زنده نیست و حالا که سر و کله اش پیدا میشود از بردار کوچکترش درخواست کمک دارد.درخواستی که معنای قربانی کردن زندگی آرام را میدهد.

 

 

 

 

81bbx43GAnL._SL1500_

شروع یک سفر جنون آمیز به جنگ و دشت و کوهستان و دل ها…

سم از نیتن میخواهد برای نجات دادن او دو نفری به دنبال گنج دزدان دریایی و کاپیتان   Henry Avery به Libertia بروند یعنی پیشنهادی که نفس نیتن به هیچ وجه نمیتواند با آن مبارزه کند.شما در آنچارتد 4 با سم و نیتن و سالی به جنگل ها و کوهستان و شهر های محلی برای شکار گنج لیبرتیا قدم خواهید نهاد.

 

81YVPMZSbIL._SL1500_

خدایا شکرت به خاطر آفریدن ناتی داگ…

حتما با عرضه آنچارتد کالکشن سه سفر را با نیتن تجربه کرده اید اما این را مطمئن باشید این سفر و ماجراجویی بزرگترین سفر نیتن دریک و شما در دنیای بازی های پلی استیشن خواهد بود سفری که که پر از خطر و هیجان و زیبایی است.

داستان این شماره به شدت غنی است به طوری که خود ناتی داگ گفته است بین بازی هایی که تا بحال ساخته داستان آنچارتد 4 فراتر از همه میباشد و استاد روایت داستان و روند بازی بار دیگر میخواهد شاهکاری عرضه کند که تا سالها در ذهنمان باقی بماند.به راستی این ناتی داگ چه کار میکند که همیشه بازی هایش خوب از آب در می آید؟!!!

 

 

 

 

Uncharted-4-Gameplay

این بازی قلب بزرگتری از همه ی بازی هایی که انجام داده اید دارد…

این آنچارتد نسبت به شماره های قبلی هم عظیم تر است هم قلب بزرگتری دارد قلب این بازی ناتی داگ است که نام استدیوشان خیلی وقت است به عنوان عاشق ترین استدیو تاریخ ثبت شده است.

بعد از The Last Of Us توقع از سونی و ناتی داگ به شدت بالا رفت و شاید تا قبل از عرضه آنچارتد تنها عنوان انحصاری پلی استیشن که واقعا دلیلی برای خرید این کنسول بود Bloodborne بود که در طول 2 سال یک کنسول کمی شرایط را بحرانی میکرد و بار دیگر مثل زمان پلی استیشن 3 سونی توسط ناتی داگ به جلو رانده شد.

 

 

 

 

8bac998a-8642-46de-a2ce-580e3f410efb.jpg._CB288408772_

 بدون شک آنچارتد بهترین و زیباترین لحظه ی ناتی داگ است…

مطمئنا ادامه ی موفقیت همیشه از موفق شدن سخت تر است این قضیه را در سینما و فوتبال و دنیای گیم بسیار دیده ایم.مثلا هابیت هیچوقت مثل ارباب حلقه ها نشد ,هیچ تیمی دوبار پشت سر هم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نشد ,کال اف دیوتی دیگر هیچوقت مثل مدرن وارفر نشد.اما ناتی داگ در این میان استثنا است به راستی چگونه میشود بعد از شاهکاری همچون The Last Of Us بازی همچون Uncharted 4 تحویل گیمر ها داد؟!

 

 

 

 

 

 

uncharted-4-desenlace-ladron-entrevista-nolan-north-troy-baker-00_0

Oh Crap ها کماکان ادامه دارد ! نیتن تو چرا انقدر خوبی…

جالب است بدانید شخصیت نیتن باز هم مثل قبل است و شخصیت او سراسر بذله گویی و شوخی و هیجان است حتما به یاد دارید در یکی از صحنه ها از بالا به سر دشمن فرود می آید و فریاد میزندHere It Comes

تمام این بذله گویی ها در کنار هنرمندی و صداپیشگیه Nolan North جلوه میگیرد و خوب است بدانید یکی دیگر از افسانه های صداپیشگی یعنی Troy Baker نیز در این نسخه نقش مقابل نیتن یعنی برادر او Sam است و تقابل و همکاری دو صداپیشه ی جاودانه واقعا شنیدنی است که خودش دلیل دیگری برای خرید این شاهکار است.

 

 

1

Metascore:94

حتما میدانید آنچارتد چه بازی کاملی بود عنوانی که از هر نظری خاص و کامل بود و تلفیقی از گرافیک هنری زیبا و گرافیک فنی قوی و موزیکی خوش طعم و داستانی عمیق و درگیرکننده و صحنه های فک برانداز و گیم پلی ای روان و لذت بخش و قهرمانی همچون نیتن و… بود.
به همین دلیل بود که از همان معرفی اولیه آنچارتد 4 شبانه روز منتظرش بودیم و دیدیم که این همه صبر ارزش تحویل گرفتن شاهکار 94 ای را داشت.

 

 

 

 

 

uncharted-4-first-15min-screen-15

 این نامه ی عاشقانه ناتی داگ به گیمر ها…

سراسر هیجان این بازی را فراگرفته است و گیم پلی بازی دارای کلی ویژگی جدید شده است.اولیش قلاب نیتن هست که در بعضی از مراحل میتواند از آن برای بالا رفتن و آویزان شدن و تاب خوردن استفاده کند.

لازم است بگوییم که آنچارتد در بعضی از مراحل حالت نیمه جهان باز و نیمه خطی پیدا کرده است به طور مثال قسمت رانندگی در آن محیط عظیم گواه این موضوع است.

و در یک جمله اگر بخواهیم گیم پلی آنچارتد 4 را توصیف کنیم باید بگوییم آن گیم پلی بی نقص و کامل حالا بیش از پیش پخته شده و به بلوغ کامل رسیده است.

 

 

 

1280x720-Q_b

سینماتیک ترین گیمی که تا بحال ساخته شده است…

ناتی داگ قدرت نهفته ی کنسول PS4 را با آنچارتد به همه نشان داد که واقعا جای هیچ گونه حرفی را در مورد گرافیک و جلوه های بصری این عنوان باقی نمی ماند فقط کافیست به صحنه ی کشیده شدن نیتن بر روی گل و لای توجه کنید تا ببینید جزییات تصویر و افکت های ذره ای با چه قدرتی نمایش داده میشوند از همه این ها مهمتر گرافیک هنری و رنگ بندی بازی های ناتی داگ است که در این نسخه نیز این امر رعایت شده است بدون شک با اعتماد نفس میگوییم آنچارتد 4 بهترین گرافیک نسل هشتم کنسول ها است.

 

 

 

 

e961f99c-73c9-4a26-9786-e7dcb21ad638.png._CB298323890_مجموعه ای از هر نظر کامل…

بخش مولتی پلیر آنچارتد 4 اولین بازی ای است که ناتی داگ مانور سنگینی روی آن داده است و به همان اندازه که بخش داستانی قوی و زیباست بخش چند نفره چیزی کم ندارد و با المان هایی مثل Side Kick(کاراکتر های غیر قابل بازی که در طول مسابقه میتوانیدظاهر کنید تا در جناح شما بجنگند) و یا قدرت های ماورالطبیعه که در بازی قابل خریدن است نشان از یک بخش چند نفره هیجان انگیز دارد.

البته بیشتر لذت مولتی پلیر بخش خرید و فروش داخل مچ ها میباشد که واقعا تنوع خاصی به آن داده است و این را بدانید که اگر 60 دلار پول این بازی میدهید علاوه بر یک بخش داستان قوی یک بخش مولتی را صاحب میشود که دارای DLC های رایگان است و ماه ها شما را سرگرم میکند.

 

اگر بازی های ناتی داگ یعنی Crashو Jak&Daxter وUncharted  و The Last Of Us  گوشه ای از احساس ناب عمر شما شده اند و گاهی اوقات در خلوتی ذهنتان به روز های خوش این عمر فکر میکنید مطمئن باشید آنچارتد 4 به عنوان پایان با شکوه سفر شما و نیتن, بغض جوانی کجایی یادت بخیر شما خواهد شد.

 

این پک شامل بازی ریجن دو و آرت بوک و برچسب و اکشن فیگور نیتن دریک میباشد

Save

سازنده

Naughty Dog

ناشر

Sony

پلتفورم

Playstation 4

سبک

Action,Adventure اکشن ماجراجویی

حالت

Single Player ,Multiplayer تکنفره و چند نفره آنلاین

درجه سنی

Teen بالای 13 سال

تاریخ عرضه

11 می 2016 21 اردیبهشت 1395

Region

,