Resident Evil 7 Biohazard Collector’s Edition

برند:

دقیقا تعریفی که از کلمه ی برند (نام و نشان تجاری) میشه آن آهنگ و مفهومی است که در ذهن ما پدیدار میشود و البته آن ارزش افزوده ای که حاضر هستیم برای محصولات یک شرکت پرداخت کنیم.
اگر اتومبیل های شرکت Volvo را در جهان به عنوان امن ترین و یا اگر محصولات آدیداس به عنوان زیباترین پوشاک ورزشی در جهان شناخته میشوند, در دنیای گیم هم اگر کلمه ی ترس را بخواهیم توصیف کنیم صدایی Resident Evil را فریاد میزند.

ناموجود

دیگر از آن راکون سیتی و زامبی ها که خیلی وقته خبری نیست اما دیگر باید عادت کنیم که از نمای سوم شخص و تیراندازی و هم خبری نباشد.

 RE پس از افت محسوس نسخه ی ششم نیازی به یک تغییر بنیادین داشت وپس بدانید که نسخه هفتم قرار است خط مشی جدیدی را برای این سری در پیش بگیرد و ریشه های جدیدی از ترس و دلهره را در وجود ما بوجود بیاورد.

داستان این شماره 4 سال پس از اتقافات نسخه ی ششم در یک عمارت در یکی از دهکده های جنوبی امریکا به وقوع میپیوندد شماEthan Winters هستید یک شهروند معمولی که بر خلاف قهرمان های قبلی هیچ تمرین و سابقه ی نظامی و رزمی ندارد و فقط برای پیدا کردن همسر خود وارد این عمارت مرموز شده اید…

این ترس جدید ما قرار است از دید اول شخص دنبال شود و تمامی عناصر رزیدنت ایول گونه با نگرشی جدید وارد این عنوان شده اند.باز هم مثل قدیم ترس و گشت و گذار و تعقیب و حل کردن معما و پازل ها و شاتگان و تیراندازی و گیاهان آبی و قرمز و سبز  آمیخته با ترس و استرس پیش روی شما هستند و به هیچ وجه فکر نکنید حالا که بازی کمی تغییر یافته است نام رزیدنت ایول قرار است مثل قدیم خاطره ساز و قوی ظاهر نشود.


واقعا اگر چیزی به عنوان شجاعت در وجود خود میبینید  این بازی را با VR تجربه کنید تا بفهمید که چنین لقبی برازنده ی شما است یا خیر ؟َ! کافیست فقط یک بار کلیپ های عکس العمل گیمر ها در Youtube هنگام تجربه ی این بازی با VR را ببینید.
با این بازی تازه درک میکنیم که سرگرمی تا چه حد مرزهای واقعیت را شکافته است.

Save

Save

Save

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Resident Evil 7 Biohazard Collector’s Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.