اجاره قانونی ظرفیتی Disco Elysium

50,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 15 فروردین 1400
توسعه دهنده: ZA/UM
ناشر: ZA/UM
ژانر: Role-playing
پلتفرم ها: Microsoft Windows macOS PlayStation 4 PlayStation 5 Stadia Nintendo Switch Xbox One Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

Disco Elysium یک بازی ویدئویی نقش آفرین است که دارای مکانیک گیم پلی جهان آزاد و گفتگوی است. بازی در یک دیدگاه ایزومتریک ارائه می شود که در آن شخصیت بازیکن کنترل می شود. بازیکن نقش یک کارآگاه را دارد ، که از الکل رنج می برد و فراموشی ناشی از مواد مخدر را در حین یک پرونده قتل تجربه میکند .
Despite being banned, Disco Elysium: The Final Cut is still available in Australia on PC | PC Gamer
دنیای داخل دهه ها قبل از داستان بازی درگیر جنگ بوده است و همچنان درگیر بازیابی خود از ویرانی های دوران جنگ است . شما میتوانید به عنوان کاراگاه در دنیای بازی بچرخید و با NPC ها صحبت کنید . کمی بعد تر از شروع داستان بازی شخصیت اصلی با یک کاراگاه دیگر به نام Kim Kitsuragi اشنا میشود و مسیر بازی را با او جلو میبرد .
Disco Elysium - The Final Cut
بازی به طور کلی هیچ میارزه ای ندارد و شما در کل درگیر صحبت کردن با کارکتر ها هستید و در همین مسیر درخت مهارتی نیز وجود دارد که به طور کلی شامل 24 اپگرید میشود این اپگرید ها قدرت سخنوری شما را بیشتر میکنند و باعث میشوند اطلاعات بهتری به دست بیاورد . در اوایل بازی کارگاه در یک کافه تریا نه چندان خوب بدون خاطره ای از هویت خویش بیدار میشود کاراگاه همکار او به او هویتش و این موضوع که انها درگیر یک پرونده قتل که در ان مردی در حاط پشتی کافه تریا دار زده شد است را اطلاع رسانی میکند .Disco Elysium: The Final Cut Review – Still A Superstar - Game Informer


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره قانونی ظرفیتی Disco Elysium”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

50,000 تومان
( 0 نظر )