اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Yakuza: Like a Dragon Legendary Hero Edition PS4 & PS5

80,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

ایچیبان کسوگا ، یک نارضایتی از خانواده یاکوزای درجه یک در توکیو ، پس از محکوم  شدن به جرمی که مرتکب نشده بود ، به 18 سال زندان محکوم می شود. اما او هرگز ایمان خود را از دست نمی دهد ، او با وفاداری حبس خود را میگذراند و به جامعه برمی گردد تا دریابد كه در بیرون از زندان كسی منتظر او نیست و خانواده اش توسط مردی كه بیشتر از همه به او احترام می گذاشت ، نابود شده است .

Meet the Heroes of Yakuza: Like a Dragon, Available for Pre-order Today on Xbox One - Xbox Wireگیج و تنها ، او حالا درون مأموریتی قرار گرفته است تا واقعیت خیانتی که به خانواده اش شد را کشف کند و زندگی خود را پس بگیرد ، و در این مسیر به  یک نه چندان قهرمان برای رانده شدگان شهر تبدیل شود. مبارزات RPG که تا به حال در هیچ بازی دیگری ندیده اید .19 شغل مختلف برای انتخواب کردن دارید از موزیسین گرفته تا بادیگارد .

Yakuza 7: Like A Dragon western release date revealed – Thumbsticks از سلاح های که در میدان نبرد هستند استفاده کنید تا جمجمه دشمنانتان را خورد کنید .هنگامی که مشغول خورد کردن جمجمه نیستید میتوانید به بازی های کلاسیک سگا بپردازید یا 50 نوع ساب استوری متفاوت را انجام دهید یا حتی از فضای بسری ژاپن مدرن لذت ببرید .

Yakuza: Like a Dragon' reboots the franchise on November 13 | Engadget

Yakuza: Like a Dragon Launches Day One on Xbox Series X - Xbox Wireمحصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Yakuza: Like a Dragon Legendary Hero Edition PS4 & PS5”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.