اجاره اکانت قانونی ظرفیتی We Happy Few

50,000 تومان70,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 5 مرداد 1395
توسعه دهنده ها : Compulsion Games
ناشر ها : Compulsion Games, Gearbox Publishing, Gearbox Software
ژانر: Action-adventure game, Survival horror, Fighting game, First-person Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Macintosh operating systems
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی We Happy Few عنوانی در سبک اکشن اول‌شخص، ماجرایی و بقاء با جهانی باز و بدون محدودیت می‌باشد که توسط Compulsion Games توسعه یافته و شرکت Gearbox Publishing آن را منتشر کرده است.وقایع داستانی بازی We Happy Few در سال 1960 و در شهر Wellington Wells اتفاق می‌افتد.در این برهه از زمان، آلمان پیروز جنگ جهانی دوم شده و کشور انگلیس شکست خورده است.هیچ چیز در شهر Wellington Wells طبیعی به نظر نمی‌رسد، دولت مردم را مجبور به استفاده از یکسری قرص‌های شادی بخش Joy کرده است تا حس لذت را به آن‌ها القاء کند.نکته عجیب‌تر اینجاست که مردم و نگهبانان شهر از یک ماسک خنده استفاده می‌کنند تا این گونه آن‌ها را شاد و خوشحال نشان دهد، البته در ظاهر اینطور به نظر می‌رسد چرا که یک راز مخفی پشت این ماسک‌ها وجود دارد و شما باید آن را کشف کنید! شخصیت اصلی بازی Arthur E. Hastings نام دارد و در جستجوی برادر گمشده‌اش است.البته این نام یکی از شخصیت‌های اصلی بازی است، چون در این بازی سه شخصیت متفاوت وجود دارد که هر کدام داستان مختص به خودش را دارد و شما با قرار گرفتن در نقش هر کدام باید گوشه‌ای از تاریخچه تاریک شهر Wellington Wells را کشف کنید.به عبارت دیگر، بازی را شما با سه شخصیت و سه داستان متفاوت پیش خواهید برد که هر کاراکتر نقاط ضعف و قوت خودش را دارد.در بازی سه Act اصلی وجود دارد که بخش نخست آن را شما با شخصیت Arthur E. Hastings آغاز می‌کنید.

بررسی بازی We Happy Few

شما در گروهی قرار دارید که مردم آن همیشه شاد هستند اما تعداد زیادی از افرادی که در کنار آن ها زیادی می کنید پیرو گروه دوم هستند به همین دبسب تنشی میان آن ها بوجود می آید. باید زندگی طبیعی خود را وارد این بازی کنید و در مواقعی که با مشکل روبرو می شوید با آن مبارزه کنید. همیشه با آدم های ناراحت روبرو خواهید شد که عصبانیت آن ها ممکن است منجر به مرگ شما شود به همین دلیل هنگام روبرو شدن با چنین اتفاقی تنها دو راه دارید، از دست آن ها فرار کنید تا زنده بمانید یا اینکه بوسیله سلاح هایی که در اختیار دارید با آن ها مبارزه کنید و نگذارید که بیش از حد قدرتمند شوند. دانلود بازی We Happy Few دارای گرافیک و محیط های بسیار زیبا و هیجان انگیزی می باشد که می تواند هرنوع گیمری را مجذوب خود کند.

بازی We Happy Few

بازی به شما یک تجربه‌ی منحصر به فرد با دوربین اول شخص را می‌دهد. شخصیت شما با توقف استفاده از مواد مخدر Joy، درگیر وقایع و حوادث مختلفی شده است و شما این حوادث را تجربه خواهید کرد. هدف شما فرار کردن از این شهر خیالی است اما شما به هیچ وجه محدود با این هدف نیستید و با مصرف Joy، می‌توانید تغییراتی را در پایان بازی رقم بزنید. شما می‌توانید در دنیای آزاد بازی به گشت و گذار بپردازید هرچند اوایل بازی برای باز کردن محیط‌های مختلف، باید کارها و ماموریت‌هایی را انجام دهید. شما باید چند ماموریت اساسی و مهم را شبانه روز در این شهر انجام دهید تا شهر را به سقوط اجتماعی خود نزدیک‌تر کنید. در بازی یک قابلیت ویژه وجود دارد که به طور خودکار فعال است و این قابلیت باعث می‌شود که اگر شخصیت شما کشته، دستگیر، مصدوم یا در فرار خود شکست بخورد، بازی برای شما به پایان می‌رسد و باید بازی را از ابتدا شروع کنید؛ البته این قابلیت را می‌توانید در آپشن بازی خاموش کنید.

 width=

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی We Happy Few”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

50,000 تومان70,000 تومان
( 0 نظر )