اجاره اکانت قانونی ظرفیتی UNO® Ultimate Edition

20,000 تومان40,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 11 اسفند 1398
توسعه دهنده ها : Ubisoft Chengdu
ناشر ها : Ubisoft Entertainment
ژانر: Card game
پلتفرم ها: Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Stadia
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

مجموعه کامل یکی از نمادین‌ترین بازی‌ها را با UNO® Ultimate Edition حاوی UNO® و UNO FLIP!™، به‌علاوه کارت‌های موضوعی با ویژگی‌های Winter، Just Dance®، Rayman®، و Rabbids® دریافت کنید.

بازی ویدیویی Uno براساس بازی کارتی موفق تطبیق اعداد و رنگ‌های Uno است که این بازی برای اولین بار در سال ۱۹۷۱ منتشر شد. این بازی اولین بازی ویدیویی از سری بازی‌های کارتی Uno نیست؛ نسخه‌های مختلفی از این بازی برای کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ در سال‌‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۹ منتشر شده‌اند که هرکدام از بازی‌ها توسط استودیوهای مختلفی ساخته شده‌اند. بازی Uno شرکت یوبیسافت، دارای بخش آنلاین و ویژگی‌های اجتماعی است. بازیکنان می‌توانند با استفاده از چت ویدیویی و مکالمه صوتی با بازیکنان دیگر ارتباط برقرار کنند و بازی خود را پیش ببرند.

UNO Ultimate Edition | Buy & Download UNO Ultimate for PC - Epic Games Store

ارت‌ها را باتوجه‌به نوع رنگ یا مقداری که روی آن‌ها چاپ شده با دیگر موارد موجود مطابقت دهید و برای تغییر اوضاع، ترفند ساده‌ای بزنید. زمانی که در برابر دیگران در حال بازی هستید، قبل از آنکه بازیکنان دیگر دست خود را از کارت‌ها خالی کنند، شما پیش‌تر این کار را انجام دهید. هر کارت اثر خاص خود را به نمایش خواهد گذاشت و شما باید با قوانین آن‌ها آشنا باشید تا بتوانید پیروزی را در هر بازی به دست آورید. به گفته طراحان در آینده به‌روزرسانی‌هایی منتشر خواهد شد که با کارت‌های جدید می‌تواند به کل قوانین را تغییر داده و شکل جدیدی از بازی را به شما ارائه کند.

UNO on Steam

این بازی از قوانین پایین پیروی خواهد کرد:

کشیدن کارت‌ها (Stacking): زمانی که بازیکن کارت Wild مثبت دو یا مثبت چهار را استفاده کند، بازیکن بعدی در صورت داشتن کارت Wild مشابه، می‌تواند با استفاده از آن کارت میزان کارت برداشتی را افزایش و جریمه کارت را به بازیکن بعدی خود منتقل کند.
قانون کارت ۷-۰: زمانی که بازیکن از کارت شماره ۷ استفاده می‌کند، می‌تواند دسته کارت خود را با یکی از بازیکنان عوض کند و زمانی که بازیکن از کارت شماره صفر استفاده‌ می‌کند، تمام بازیکنان دسته کارت خود را باید به نفر بعدی خود بدهند.
قانون Jump-In: هرزمانی که یک بازیکن از یک کارت استفاده کرد و بازیکن دیگری در صورت داشتن کارت مشابه آن، می‌تواند خارج از نوبت از آن کارت استفاده کند.

UNO Ultimate Edition | Buy & Download UNO Ultimate for PC - Epic Games Store

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی UNO® Ultimate Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20,000 تومان40,000 تومان
( 0 نظر )