اجاره اکانت قانونی ظرفیتی The Vanishing of Ethan Carter

30,000 تومان60,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 24 تیر 1394
توسعه دهنده: The Astronauts
ناشر: The Astronauts
ژانر: Adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

The Vanishing of Ethan Carter یک بازی ویدیویی ماجراجویی و ترسناک است که توسط The Astronauts برای پلتفرم های مختلف ساخته و منتشر شده است. ایده‌ی اولیه این بازی توسط سه کارمند سابق People Can Fly که قبلا در تولید بازی‌های ویدئویی تیرانداز اول شخص شهره بود، شکل گرفت. تیم سازنده در ساخت این بازی بخصوص، از طراح معروف Adrian Chmielarz متخصص خلق داستان‌های در ژانر عجیب وغریب کمک گرفته و با الهام از طبیعت، با استفاده از فناوری Photogrammetry به منظور ایجاد محیط بازی در نظر گرفته و آن را مانند رشته کوه‌های واقعی شبیه‌سازی کرد تا دنیای بازی طبیعی‌تر احساس شود.

See the source image

در سال 1973، Paul Prospero کارآگاه شخصی و متخصص اتفاقات ماوراء الطبیعه، یک نامه از ایتان کارتر 12 ساله دریافت کرد، در متن آن او را از خطری که تهدیدش کرده با خبر و به شهرش دعوت می‌کند. پل در حال رسیدن به خانه ایتان در دره سرخ کریک است که متوجه می‌شود همه چیز حتی بدتر از آنچه قبلا تصور می‌کرد، به نظر می‌رسد. به محض ورود از ناپدید شدن ایتان در یک صحنه‌ی جرم با خبر شده، در پی مواجه شدن با پدیده‌های پارانورمال، ناآرامی و هم‌چنین کشف شواهدی از خشونت اخیر در دهکده کوچک معدن، از یک اتفاق فراتر از جنایت محلی پرده بر می‌دارد. همانطور که تحقیقاتش پیشرفت کرده، راز مخفی خانواده کارتر را برملا می‌کند: ایتان یک روح خبیث را از طریق جادو شناسایی کرده و زندگی خود را در خطر می‌بیند. هنگامی که عمویش چاد به همراه مادرش سعی داشتند او را فدا کنند تا از خطر بگریزند، به کمک پدرش دیل فرار می‌کند و … بازیکن در نقش پل وارد داستان شده که تنها وظیفه‌اش حل معماها نیست بلکه تمرکز بازی بیشتر بر روی جو، خصوصیات انسانی و خلق و خوی شخصیت‌های داستان است.

Free Redux update for The Vanishing of Ethan Carter | GameWatcher

کاوش و تعامل با دنیای زیبا و در عین حال شوم از دره سرخ کریک، که با استفاده از تکنولوژی انقلابی فتوگرامتری ایجاد شده است، محیط‌های تقریبا فتوسلریتی ایجاد کرده و گرافیک بازی را با بالاترین کیفیت و بیشترین جزئیات ارائه می‌کند. سازندگان با باز گذاشتن دست مخاطب در انتخاب مسیر دلخواه که در آن بازیکن می‌تواند در اطراف بدون محدودیت حرکت کند، سبک‌های معمایی و ترسناک را با جهان‌باز ترکیب کرده‌اند که باعث بی‌مانند شدن بازی شده است. تجربه‌ی داستان در قالب غیر خطی نیز یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این بازی محسوب می‌گردد. هم‌چنین دارای داستان‌های اضافی است که باید برای انجام آن‌ها بازی را به پایان برسانید.

The Vanishing of Ethan Carter on Steam


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی The Vanishing of Ethan Carter”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

30,000 تومان60,000 تومان
( 0 نظر )