اجاره اکانت قانونی ظرفیتی The Sinking City

30,000 تومان50,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 3 تیر 1398
توسعه دهنده ها : Frogwares
ناشر ها : Frogwares, BIGBEN INTERACTIVE, Nacon, H2 Interactive
ژانر: Role-playing game, Puzzle Video Game, Action-adventure game, Survival horror, Shooter Video Game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows, PlayStation 5
رده سنی: بالای 17 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

از همان ابتدا که بازی The Sinking City را آغاز می‌کنید، نوشته شده که این بازی الهام گرفته شده از اثار H.P Lovercraft است. اصولا چنین عنوانی نمی‌تواند به لحاظ داستانی خیلی به واقعیت نزدیک باشد و در بهترین شرایط، یک استعاره فوق العاده از یک جامعه است. شخصیت اول بازی یک کاراگاه خصوصی به نام Charles Reed است و شما از جایی نقش وی را بر عهده می‌گیرید که داخل اتاقک یک کشتی منتظر رسیدن به مقصد است. بازی دلیلی پیدا نمی‌کند که زمان خود را صرف مقدمه‌چینی کند.

شهر Oakmont دچار بلای عجیبی شده است و سیل عظیمی آن را تمام بخش‌های دیگر آمریکا جدا کرده است. در این میان کارآگاهی به نام Charles Reed که یکی از بدشانس‌های دوران خود است، دست‌به‌کار می‌شود و در میان این مصیبت بزرگ، قدم برای حل مشکل و پیدا کردن منبع اصلی این موجودات عجیب و سیلی که بلای خانمان‌سوز این شهر شده است برمی‌دارد.

بعدازآن است که کارآگاه خوش‌پوش ما دست‌به‌کار می‌شود و خود را با چالش‌های عجیب و مهیبی روبه‌رو می‌سازد. حس ترس در تمام خیابان‌های شهر جاری است و هیچ جایی نیست که بتوان از احساس آرامش لذت برد. داستان بازی در نوع خودش جالب است بعد از مدتی شمارا با سؤالات اساسی مانند تفاوت میان واقعیت و رؤیا روبه‌رو می‌کند و البته که می‌توانید به زیردریا نیز سری بزنید و این کار را پیشنهاد نمی‌کنیم که خطرات فراوانی آنجا منتظر شماست. تنش‌های سیاسی نیز به‌خوبی تأثیر خود را روی The Sinking City گذاشته است و تنها کاری که شما باید در این بازی انجام دهید این است که به حل معماها و رازهای عجیب بپردازید و جالب است که همه‌چیز به تصمیم شما بستگی دارد و ممکن است که پایان ماجرا برای هر فرد متفاوت باشد.

با ورود به هر مرحله از بازی باید شروع به جمع‌آوری مدارک کنید و بعدازآن نیز لازم است که از شاهدان پرس‌وجو کنید و تصمیم نهایی را بگیرید، ممکن است یک بی‌گناه را به زندان بفرستید یا تبه‌کاری را آزاد در خیابان‌های شهر بگذارید. استودیو Frogwares تأثیر زیادی از شرلوک هلمز گرفته است و برای نمونه حالت قصر ذهن را در The Sinking City گنجانده است و با رفتن در این حالت، به ترکیب مدارک و تفکری عمیق در مورد آن‌ها خواهید پرداخت و راز ماجرا را کشف خواهید کرد. شما دارای یک سری قدرت‌های فرازمینی هستید و می‌توانید از آن‌ها درروند بازجویی استفاده کنید و همچنین با قرار گرفتن در حالت کارآگاهی نیز آیتم‌هایی را خواهید دید که فرد دیگری قادر به دیدن آن‌ها نیست.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی The Sinking City”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

30,000 تومان50,000 تومان
( 0 نظر )