اجاره اکانت قانونی ظرفیتی The Forgotten City (PS4,PS5 Versions)

40,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : تیر 1400
توسعه دهنده: Modern Storyteller
ناشر: Dear Villagers
ژانر: Role-playing Video Game, Adventure game, Indie game, Mystery
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows, Nintendo Switch
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره ، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی The Forgotten City یک تجربه پر رمز و راز و جالب خواهد بود که می‌توانید همراه با سیستم اکتشافی ناب بازی انجام دهید. بازی بارها مورد تحسین منتقدین قرار گرفته است و تجربه چند ساعت سرگرمی همراه با تفکر را می‌توانید داشته باشید. بازی شما را به ده هزار سال قبل خواهد برد و روزهای آخر یک شهر نفرین شده از امپراطوری روم را دیدار خواهید کرد. این جا جایی است که اگر یک نفر گناه کند، همه کشته خواهند شد. مبارزه تنها برای همین یک گزینه است و خشونت تمام این شهر را فرا گرفته است. شما آمده‌اید که جهانی را زیر سوال برده و با آن به نبرد برخیزید.

Part 2: The Golden Bow and the Palace - EIP Gaming

بازی The Forgotten City حل رمز و رازهای بسیاری را به شما خواهد سپرد و باید امیدوار حرکت کنید. به المان‌های حماسی بازی دقت کرده و سرنوشت شهر را در دست گیرید. شهری از روم باستان در برابر شما وجود دارد و معماری، لباس و آداب و رسوم خاص این شهر را می‌توانید در بازی داشته باشید. بازی از نظر تاریخی چیزی کم و کسر ندارد و شما را با یک داستان غیر خطی حالب همراه خواهد کرد. می‌توانید تعامل بیشتری با شخصیت‌های بازی داشته و هنگام شروع، جنسیت خود را نیز انتخاب کنید. پس زمینه شخصیتی جالبی هم برای شما وجود دارد و در خلال داستان می‌توانید آن را تجربه کنید.

The Forgotten City Gameplay Offers an In-Depth Look at the Narrative-Driven Adventure July 2021 Release Confirmed | XboxAchievements.com

در طول بازی کاراکترهای مختلفی را ملاقات می‌کنید که هرکدام داستانی متفاوت داشته و آخرین روزهای شهر را به سبکی متفاوت سپری می‌کنند. آن‌ها به شما مأموریت‌های مختلفی می‌دهند اما دست شما در انتخاب باز است و داستان بازی ماهیت شاخه‌ای دارد که با توجه به تصمیمات شما پایان‌بندی‌های متفاوتی می‌تواند داشته باشد. به‌جز مبارزات، حل معماها و همین‌طور تصمیم‌گیری در انتخاب اعمال و دیالوگ‌ها از ویژگی‌های اصلی The Forgotten City است که جذابیت آن را دوچندان می‌کند.

Pictures of The Forgotten City 10/12

 

 

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی The Forgotten City (PS4,PS5 Versions)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.