اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Tactics Ogre: Reborn

60,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 20 آبان 1401
توسعه دهنده: Square Enix
ناشر: Square Enix
ژانر: Tactical RPG, Simulation
پلتفرم ها: PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows, PlayStation 5
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

اولین بازی از این سری، بازی Ogre Battle: The March of the Black Queen است که در سال ۱۹۹۳ برای سوپر نینتندو منتشر شد و فصل پنجم این حماسه را بازگو کرد. در آن زمان، بازی‌های استراتژی ریل تایم (Real-time) در ژاپن چندان شناخته شده نبودند، اما به لطف آزادی عمل که این بازی به بازیکن می‌داد و همچنین توجه دقیق آن به جزئیات گرافیکی و سیستم‌های متفاوت، به مرور طرفداران زیادی پیدا کرد.این بازی در واقع نسخه‌ی ریمستر بازی نقش‌آفرینی Tactics Ogre: Let Us Cling Together که در سال ۲۰۱۰ توسط اسکوئر انیکس ساخته و منتشر شد. نسخه‌ی ۲۰۱۰ نیز در واقع بازسازی اثری با همین نام در سال ۱۹۹۵ است که دومین نسخه از سری Ogre Battle محسوب می‌شود. حماسه‌ی Ogre Battle در واقع هشت فصل را شامل می‌شود که دوران Xytegenia را بازگو می‌کنند.

Tactics Ogre: Reborn Digital Premium Edition PS4&PS5

در مقدمه‌ی داستان بازی آمده که جزایر والریا به عنوان جواهرات دریای اوبرو، از گذشته مرکز تجارت دریایی بوده است و مردم جزایر در طول تاریخ برای تسلط بر سواحل آن مبارزه کرده‌اند. سرانجام مردی با نام دورگالوآ اوبرث (Dorgalua Oberyth) برخاست تا به این درگیری‌ها پایان دهد. او تلاش کرد تا نفرت را در میان مردم جزایر از بین ببرد و برای نیم قرن، والریا را در رفاه قرار داد.با این حال، پس از مرگ پادشاه، جنگ داخلی دوباره آغاز شد زیرا سه گروه برای کنترل جزایر با هم رقابت کردند: گروه باکرام که بیشتر آن را اشراف والریا تشکیل می‎داد، گالگستانی‌ها که اعضای آن اکثریت جمعیت جزایر را تشکیل می‌دادند و گروه والیستر که تعدادشان کم بود. جزایر در ادامه بین باکرام و گالگستانی‌ها تقسیم شد و صلح در سراسر سرزمین برقرار شد. با این حال هیچ کس باور نمی‌کرد که این آرامش دوام بیاورد.

Tactics Ogre: Reborn Officially Announced by Square Enix for PS5, PS4, Nintendo Switch, & PC

در بخش گیم‌پلی بازی با تکیه بر آنچه در نسخه‌ی اصلی و Tactics Ogre: Wheel of Fortune وجود دارد، عناصر جدیدی را به عنوان بخشی از طراحی مجدد کلی سیستم نبرد معرفی می‌کند. سیستم مدیریت سطح کل کلاس موجود در Tactics Ogre: Wheel of Fortune با یک سیستم سطح واحد به واحد جایگزین شده است. در واقع هر واحد بسته به کلاس خود به‌ طور متفاوتی پیشرفت می‌کند و این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ترکیب‌های بی‌پایانی از تجهیزات، مهارت‌ها و جادو را برای هر واحد ایجاد کنند. از طرفی بازیکن می‌تواند در مورد ترکیب کلی واحدهایی که در هر نبرد هستند، تصمیم بگیرد.

Tactics Ogre: Reborn Revealed, Coming This November - The Reimaru Files

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Tactics Ogre: Reborn”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.