اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Sword and Fairy: Together Forever PS4™ & PS5™

60,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1401
توسعه دهنده ها : SOFTSTAR, Softstar Technology (Beijing) Co., Ltd.
ناشر ها : EastAsiaSoft, Cube Game, Softstar Technology (Beijing) Co., Ltd.
ژانر: Role-playing Video Game, Action game, Adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, PlayStation 5
رده سنی: بالای 15 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Sword and Fairy 7 یک تجربه نقش آفرینی است که توسط سافت‌استار توسعه یافته است و خط داستانی بین انسان و موجودات شرور را دنبال می‌کند. در این بازی خطوط داستانی متنوعی را خواهیم دید که همراه با سیستم نبرد جذابی دنبال شده و می‌تواند از قسمت‌های قبلی مجموعه هم بسیار جذاب‌تر دنبال شود. حالت اکشن سوم شخص بازی بهبود پیدا کرده است و می‌بینیم که نبردهای ریل تایم جایگزینی برای نبردهای سنتی شده‌اند. سیستم بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز است و می‌توانید نبردهای روان همراه با زیبایی شناسی سنتی را در بازی شاهد باشید.

Sword & Fairy 7 arrivera sur consoles PlayStation en 2022 - Actu - Gamekult

این بازی شماره هفتم این سری محسوب شده و تغییرات بسیاری نسبت به عناوین قبلی در آن اعمال شده است تا تجربه‌ای متفاوت و درخور نسل جدید بازی‌های ویدیویی را در اختیارتان قرار دهد. همانند بسیاری از بازی‌های ساخته‌شده توسط استودیوهای شرقی، این عنوان نیز داستانی عمیق و پرمحتوا را روایت می‌کند که مملو از لحظات حساس، موجودات اهریمنی، دوستی و… است. سه گروه اصلی موجود در بازی انسان‌ها، اهریمن‌ها و موجوداتی با نام Diety هستند که در دنیایی بزرگ و فانتزی به تعامل با یکدیگر می‌پردازند.

در این بازی، می‌توانید شخصیت خود را کنترل کرده و در زمان‌های دلخواه کاستوم‌های متفاوتی را برای آن خریداری کنید. مهارت‌های چندگانه را خواهید آموخت و می‌توانید از آن‌ها در طول نبردهای خود استفاده کنید. ارواح کوچک و زیبایی هم در بازی وجود دارند که باعث متنوع‌تر شدن نبردها شده و می‌توانید ارواح را نوازش کرده و در داستان بازی عمیق شوید. در طل اکتشاف شما در جهان بازی، تغذیه موجودات هم اهمیت پیدا کرده و باید تلاش کنید که آن‌ها را در بهترین وضعیت نگهداری کنید. آن‌ها بسیار آسیب پذیر بوده و هر لحظه ممکن است که از بین بروند. در این بازی انتخاب‌های شما هم تاثیرگذار بوده و ممکن است که نبرد را به سمت و سوی متفاوتی جلو ببرد.

در بازی Sword and Fairy 7 می‌توانید کار خود را منظم و دقیق جلو برده و تلاش کنید که مهارت‌های چندگانه خود را هموارتر از همیشه دنبال کنید. این مهارت‌ها در ابتدای بازی Sword and Fairy 7 بسیار ساده هستند، اما کم کم خواهید دید که متنوع‌تر ادامه خواهند داشت.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Sword and Fairy: Together Forever PS4™ & PS5™”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.