اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Return to Monkey Island

40,000 تومان70,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 28 شهریور 1401
توسعه دهنده: Terrible Toybox
ناشر: Devolver Digital
ژانر: Adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X and Series S, Nintendo Switch, macOS, Microsoft Windows, Xbox Cloud Gaming
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

همانند نسخه‌های اورجینال سری Monkey Island، بازی جدید این مجموعه نیز به دست بازی ساز بزرگ و نام دار Ron Gilbert توسعه یافته است. وی مسئول خلق استایل و قلب اکثر بازی‌های ماجراجویی کلیک و اشاره در دنیا است. شما پس از مدت‌ها می‌توانید با کاراکترهای دوست داشتنی این مجموعه ملاقات کرده و به ماجراجویی‌های بامزه در دنیای دزدان دریایی بپردازید. داستان بازی حول محور Guybrush Threepwood می‌گذرد. یک دزد دریایی قلابی و دست و پا چلفتی که به دنبال کسب شهرت و افتخارهایی بوده که دزدان دریایی واقعی از آن برخوردار هستند. شما در این مسیر با کاراکترهای زیادی مواجه می‌شوید.

Return to Monkey Island

داستان جذاب و شخصیت‌های دوست داشتنی برای قوی نگه داشتن یک بازی ماجراجویی پازل محور کافی نبوده و باید شاهد حضور معماهای چالش برانگیز که مغزمان را ذوب کنند نیز باشیم. خوشبختانه در این بخش نیز Return to Monkey Island با موفقیت ظاهر می‌شود. سازندگان 30 سال وقت داشتند که بر روی پازل‌ها و شکل پیچیدگی‌شان فکر کنند و این‌طور که به نظر می‌رسد، در کارشان موفق بودند. این بازی موفق می‌شود از تله غیر منطقی بودن خیلی از پازل‌ها در بازی‌های دیگر خودداری کرده و تمام چالش‌های درونش با منطق بودن حل می‌شوند. یک تجربه خارق‌العاده که به تمام عاشقان ماجراجویی توصیه می‌شود.

در این بازی ابتدا باید به سمت دریاهای آزاد رفته و در حالی است که مخمصه‌های سخت خارج می‌شوید، می‌توانید چیزهای جدید و ناشناخته را کشف کنید. پازل‌های هوشمندانه‌ای در بازی Return to Monkey Island وجود دارد و وارد موقعیت‌های عجیب و غریب خواهید شد. واکنش‌های ویران کننده همه آن چیزهایی هستند که بین سرزمین‌های گای‌براش و گلوری وجود دارد. بازی سبک نبرد اشاره و کلیک داشته و یک گیم‌پلی خاص در جهانی مدرک و بی‌باک خواهیم داشت. باید پازل‌ها را حل کرده و جزایر بازی را با تکامل هوشمندانه کنترل‌های بازی ماجراجویی کلاسیک، حل کنید. می‌توانید وارد ماجراجویی‌های مجمع الجزایر شده و گاهی اوقات هم با دوستان خود نبردی در بخش کوآپ داشته باشید.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Return to Monkey Island”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

40,000 تومان70,000 تومان
( 0 نظر )