اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Resident Evil Village Gold Edition

60,000 تومان

برند:


تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1400
توسعه دهنده: Capcom
ناشر: Capcom
ژانر: Survival horror
پلتفرم ها: Microsoft Windows / PlayStation 4 / PlayStation 5 / Xbox One / Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره ، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

در جریان رویداد Resident Evil Showcase، شرکت کپکام تریلر جدیدی از نسخۀ Gold بازی Resident Evil Village به اشتراک گذاشت.

این نسخه از بازی شامل یک بستۀ‌الحاقی داستانی به نام Shadow of Rose، شخصیت‌های جدید برای بخش Mercenaries و حالت سوم شخص خواهد شد.

Resident Evil Village: Shadows of Rose یک بستۀ‌الحاقی داستانی است که 16 سال پس از وقایع بازی اصلی، شما را در نقش رُز، دختر ایتن وینترز (Ethan Winters)، شخصیت اصلی بازی، قرار می‌دهد. این عنوان یک تجربۀ سوم شخص خواهد بود که در آن رُز وارد یک کابوس می‌شود و نه تنها باید با موجودات عجیب و غریب مبارزه کند، بلکه محیط نیز مانع و دشمنی بزرگ برای او خواهد بود.

محتوای بعدی در قالب Mercenaries: Additional Orders در دسترس قرار می‌گیرد. این به‌روزرسانی چندین مرحلۀ جدید و شخصیت‌های کریس ردفیلد (Chris Redfield)، هایزنبرگ (Heisenberg) و مهم‌تر از همه، لیدی دمیتراسک (Lady Dimitrescu) را به بخش Mercenaries اضافه می‌کند.

و در نهایت، محتوای پیش‌رو حالت سوم شخص را به Resident Evil Village خواهد آورد. شما کل بازی را می‌توانید با زاویه دید سوم شخص تجربه کنید. کپکام برای این حالت انیمیشن‌های جدیدی را طراحی کرده است.

Resident Evil Village چند سال پس از Resident Evil 7 تنظیم شده است. همانند رزیدنت اویل 7 ایتن وینترز به عنوان قهرمان اصلی و کاراکتر قابل کنترل شناخته میشود.Capcom در مورد داستان گفت: “دنیای ایتن ناگهان دوباره خراب می شود وقتی کریس ردفیلد ، چهره ای غیر منتظره و در عین حال آشنا ظاهر می شود ، زنجیره ای از حوادث را به راه می اندازد که می بیند یک ایتان پریشان به دنبال پاسخ اقدامات تکان دهنده کریس و  پیدا کردن او را در یک دهکده مرموز است . همانند نسخه 7 این سری بازی ، این نسخه نیز با ریشه های خود فاصله زیادی دارد و نباید انتظار چیزی مثل نسخه های Resident Evil 2 Remake یا Resident Evil 3 Remake از آن داشت . Here's a proper look at Resident Evil: Village » Stuffدوربین بازی نیز مانند نسخه هفت به صورت اول شخص است . البته بازی در بعضی از بخش ها مانند رزیدنت اویل 4 هست برای مثال بخش Inventory بازی مانند نسخه چهارم متفاوت است و هر ایتم دیگر 1 یا 2 خانه را پر نمیکند . همچنین مانند نسخه چهارم فردی در بازی به نام The Duke وجود دارد که میتوانید از ان سلاح و ایتم های درمان کننده را با پرداخت بخرید  .Resident Evil: Village video has a first look at inventory, few more seconds of gameplay - VG247 این بازی همچنین شامل یک بخش انلاین 6 نفره با نام Resident Evil RE:Verse میشود . این بخش انلاین یک نو اوری جدید است که یک نوع خاصی از ماد معروف Team Death Match است که در ان افراد همراه با سلاح های بیوارگانیک و توانایی های خاصی با یکدیگر رقابت میکنند . فضای بصری بازی مانند نسخه اول بازی در فضایی مانند قصر است و باز هم مانند همان نسخه این قصر یک قصر ساده نیست و پیچ و خم های خاص خود را دارد . به طور کلی میتوان این نسخه را ترکیبی از عنواع رزیدنت اویل ها دانست که در عین دوری از اسم رسم رزیدنت اویل به ان نزدیک هم هست .Resident Evil Village Wallpapers - Wallpaper Cave

10+ Resident Evil Village ideas | resident evil, resident, evil


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Resident Evil Village Gold Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.