اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Red Dead Redemption

60,000 تومان70,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Red Dead Redemption 2 یک بازی ویدیویی در سبک اکشن ماجراجویی و جهان باز است که توسطRockstar Studios ساخته و از سوی Rockstar Games منتشر شده است. این بازی سومین قسمت از این مجموعه محسوب می‌شود و پیش در آمد بازی Red Dead Redemption سال ۲۰۱۰ است.

این بازی جهان‌باز در دنیای غزرب وحشی جریان دارد که در آن بازیکن کنترل شخصیت آرتور مورگان را از دید سوم یا اول شخص بر عهده می‌گیرد. در این بازی توجه زیادی به جزئیات شده‌است، به طوری که اگر بازیکن اسب خود را در مکانی رها نماید و بیش از حد از آن دور شود، اگر اقدام به صدا زدن آن نماید، اسب صدا را نخواهد شنید و به دنبال بازیکن نمی‌آید. بازی دارای حالت‌های تک‌نفره و چندنفره آنلاین می‌باشد.

در این بازی همچون نسخه‌های قبل سسیستم Honor پیاده‌سازی شده که بر اساس آن رفتار بازیکن با کاراکترهای فرعی روی واکنش‌های افراد شهر با مورگان موثر خواهد بود. اتمام داستان اصلی بازی حدودا ۶۰ ساعت طول خواهد داشت.

Red Dead Redemption 2 حکم یک پیش‌درآمد را برای نسخه قبلی دارد و وقایع آن چند سال قبل از وقایع Red Dead Redemption آغاز می‌شود؛ جایی که پس از یک سرقت ناموفق اعضای گروه داچ مجبور می‌شوند تا مدام در حال فرار از دست مامورین قانون و جایزه‌بگیر‌ها باشند. شخصیت اصلی بازی آرتور مورگان نام دارد که به‌نوعی دست راست‌ِ شخصیت داچ، رهبر گروه، است و به همین دلیل وظایف مختلفی در قبال گروه دارد. با اینکه اطلاعات بیش‌تری از داستان بازی نداریم و برای پی بردن به آن باید به تجربه بازی بپردازیم، اما از حیث گیم‌پلی ساخته راک‌استار قصد دارد تا با خلق جهانی پویا و دقت بسیار زیاد به جزییات، تجربه‌ای فراتر از همه بازی‌های جهان‌باز قبلی ارائه بدهد.

جهان Red Dead Redemption 2 جدا از گستردگی محیطی بسیار بالا، از حیث جزییات هم عالی است و کاری می‌کند تا مخاطب برای گشتن گوشه به گوشه آن انگیزه و اشتیاق داشته باشد و همین مساله یکی از عواملی است که باعث می‌شود بازی حتی پس از گذشت نزدیک به ۶۰ ساعت که زمان مورد‌نیاز برای تمام کردن بخش داستانی آن است، باز هم تازه و جذاب باقی بماند. البته درست است که دنیای Red Dead Redemption 2 در مقایسه با مثلا دنیای بازی‌ای مثل GTA V فضا‌های باز بیش‌تری دارد اما سازندگان با قرار دادن گونه‌های مختلف جانوری، افرادی که می‌توان با آن‌ها تعامل داشت و صد البته منطقه‌هایی که می‌توان در آن‌ها به اکتشاف و گشت و گذار پرداخت، کاری کرده‌اند تا دنیای بازی هرگز خسته‌کننده و بی‌روح به‌نظر نرسد و این مساله باعث خلق یکی از بهترین جهان‌ها در بین بازی‌های جهان‌باز شده است.

رد دد ریدمپشن ۲ شانه به شانه در کنار جی‌تی‌ای ۵ و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های عصر امروز قرار می‌گیرد. بازی دوره‌ی زمانی زشتی را به زیباترین شکل ممکن به تصویر کشیده است و بسیار پرداخت شده. از طرفی بازی بسیار سرگرم کننده است و بهترین قصه‌ی راک‌استار را هم در خودش جای داده. حتی پس از اینکه قصه‌ی طولانی بازی را تمام کردم، بی‌صبرانه می‌خواهم به بازی کردن ادامه دهم. چنین سطح کیفیتی در یک بازی را زیاد نمی‌بینییم؛ یک ادای احترام پرداخت شده به عصر بی‌قانون غرب وحشی. دنبال یکی از بهترین تجربه‌های تک نفره‌ی این نسل می‌گردید؟ سراغ این بازی را بگیرید.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Red Dead Redemption”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

60,000 تومان70,000 تومان
( 0 نظر )