اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Need for Speed Hot Pursuit Remastered

30,000 تومان60,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

 Need for Speed Hot Pursuit Remastered یک چالش درست و حسابی و خوب را برای شما فراهم میکند برای رانندگان واقعی . ریس های بی انتها و چالش برانگیز بروز شده برای سخت افزار های امروزی با گرافیک های پیشرفته ، یک NFS واقعی.

Remaster of Need for Speed: Hot Pursuit rumoured to be in the works - AR12Gaming با پیروزی در مسابقات متعدد تبدیل به پادشاه جاده شوید ، هر مسابقه با پاداش خاص خود . پاداش های از جمله پیست ها ، ماشین ها و اپگرید های قدرت مند و با ارزش . اماده به چالش کشیده شدن توسط سرعت بالا ، پلیس ها و و عناصر طبیعت باشید گاهی دیگر هدف شما بردن مسابقه نخواهد بود و تنها به زنده ماندن راضی میشوید .

The still-unannounced Need for Speed: Hot Pursuit remaster has been rated | VGCدر هر دو سوی قانون رانندگی کنید تجربه تعقیب و گریز های پر خطر به عنوان مردان قانون و شکننده های ان . اما هواستان باشد گاهی دستگیر شدن توسط پلیس میتواند به معنی تمام شدن همه چیز باشد . یک تجربه کامل سینگل پلیر چه در نقش پلیس چه در نقش ریسر . همچنین بخش مولتی پلیر با مسابقات متعدد که با انها میتوانید دوستان خود را به چالش بکشید و برای برترین بودن به مسابقه بپردازید . بازگشت کامل یک عنوان قدرتمند از سری NFS.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Appears On Korean Ratings Board - PlayStation UniverseAmazon UK lists Need For Speed: Hot Pursuit Remastered for Nintendo Switch – My Nintendo News


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Need for Speed Hot Pursuit Remastered”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.