اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Mortal Kombat 11 Ultimate Edition (PS4-PS5 Version)

برند:

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

این نسخه PS5 شامل دی ال سی های  ، Kombat Pack 2 و Aftermath میباشد

بازی Mortal Kombat 11 که توسط استدیو NetherRealm Studios عرضه شده، جدیدترین نسخه از سری Mortal Kombat است که استوری بسیار جذابی دارد. داستان بازی حول محور یک شخصیت منفی جدید با نام کرونیکا و اتفاقات پیرامون سفر در زمان می‌گردد و موضوع دست‌کاری در زمان، لحظاتی جذاب و هیجان‌انگیزی را خلق خواهد کرد. اضافه شدن کاراکترهای جدید، استفاده بیشتر از اسلحه های متفاوت که در نسخه های قبل کمتر شاهد آن بودیم و اتفاقات جدید دیگر می تواند برای طرفداران سری Mortal Kombat بسیار جذاب باشد.

Mortal Kombat 11 همان حس و حال و فضای قدیمی خود را حفظ کرده است و البته جلوه‌های بصری فوق‌العاده‌ای را به ارمغان آورده است و رد خون و عرق و در هم کوبیدن سر و بدن، همگی با نهایت جزئیات طراحی‌شده‌اند. مبارزه در خون هر انسانی است و چه‌بهتر که این خوی قدیمی را با Mortal Kombat 11 زنده کنیم و برای چندساعتی در دنیای خشن و تاریک آن غرق شویم و آدرنالین را در رگ‌های خود تزریق کنیم. اینجا شما تصمیم می‌گیرید که چه بلایی سر حریف بیاورید و هر چه خشن‌تر بهتر. مواظب باشید که خدای‌ناکرده زمین‌گیر نشوید که حریف از ذره‌ذره بدن شما هم نمی‌گذرد!

در این نسخه چندین قابلیت جدید به گیم پلی اضافه‌شده است که به شرح زیر می‌باشد:

  1. قابلیت Fatal Blow: این قابلیت در مواقعی به کار می‌آید که سطح سلامت کاراکتر مدنظر شما به زیر 30 درصد رسیده باشد و می‌تواند به شما در مواقع حساس و دردسرساز کمک‌های شایانی بکند.
  2. قابلیت Krushing Blow: این بخش بیشتر جنبه سینمایی دارد و شمارا قادر می‌سازد تا در بعضی مواقع که شرایط و لوازم موردنیاز آن فراهم است حرکات بسیار هیجان‌انگیز و جذابی را اجرا کنید.
  3. قابلیت Flawless Block: این قابلیت هم جنبه دفاعی و هم جنبه تهاجمی دارد. بعد از دفع حملات حریف شما قادرید تا در بازه‌ای از زمان حرکاتی را اجرا کرده و دشمن خود را در سریع‌ترین زمان ممکن نابود کنید.

در کنار شخصیت‌های قدیمی بازی Mortal Kombat 11 نظیر باراکا، اسکورپیون، ساب زیرو، رایدن و سونیا بلید شخصیت‌های جدیدی نیز به بازی اضافه‌شده است. یکی از این شخصیت‌ها Geras نام دارد که قادر است زمان را تا حدودی کنترل کند و با استفاده از شن حملات بسیار مهلکی را ترتیب دهد. هرکدام از شخصیت‌های بازی دارای قابلیت‌ها و اسلحه‌های مربوط به خود هستند و نقاط ضعف و قوت مربوط به خود را دارند. هرکدام از این شخصیت‌ها دارای حرکات مخصوص و اختصاصی خود هستند و می‌توانید به‌مرورزمان آن‌ها را یاد گرفته و در جای درست از آنان استفاده کنید.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Mortal Kombat 11 Ultimate Edition (PS4-PS5 Version)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.