اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition

برند:

تاریخ انتشار : 11 آذر 1401
توسعه دهنده ها : Firaxis Games, Virtuos, Firaxis Games, Inc.
ناشر ها : 2K Games
ژانر: Tactical role-playing game, Turn-based strategy, Adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

محتویات نسخه Enhanced بازی Midnight Suns:

– بهینه شده برای PS5

– دارای پنج اسکین ویژه

بازی کامپیوتر Marvel’s Midnight Suns یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی است که توسط Firaxis Games و با همکاری Marvel Games ساخته شده است. شخصیت‌های کتاب کمیک از چندین ویژگی کمیک مارول، مانند پسران نیمه شب، انتقام‌جویان، مردان ایکس و فراری‌ها در آن حضور خواهند داشت. بازیکنان می توانند ابرقهرمان خود را با نام «شکارچی» با انتخاب بیش از 40 قدرت مختلف بسازند.

بازی خورشید نیمه شب مارول در مورد حضور تاریکی در دنیای انسان ها است که فرصت دوباره ای برای نابودی کامل نیروهای تاریکی بشمار میرود که باید برخیزید. داستان بازی زمانی آغاز میشود که لیلیت شیطانی با گروه ترکان و نیروهای شیطانی هیدرا متحد میشوند که بدون شک حضور آنها در سطح زمین سبب بروز مشکلات بسیاری خواهد شد که برای مقابله با آنها باید به جنبه تاریک نیروهای مارول دسترسی پیدا کنید. در نقش یک شکارچی بیرحم وارد بازی شوید و ماموریت هایی که برایتان درنظر گرفته شده است را به پایان برسانید. در بررسی بازی Marvel’s Midnight Suns متوجه خواهید شد که شما در نقش رهبر گروه مارول هستید و باید رهبری این گروه در مقابل نیروهای شیطانی را به عهده بگیرید که در این میان شرایط طبیعی ولی دشواری را در پیش خواهید داشت. افسانه هایی که از Doctor Strange، Iron Man و Blade شنیده اید شاید یک افسانه باشد و این داستان ها در میان مردم برای ایده پردازی شکل گرفته است. مگر آنکه بتوانید به این خرافات پایان دهید و حضور نیروهای ابرقهرمان نظیر Doctor Strange، Iron Man و… را به اثبات برسانید که این مورد به شما وابسته است. از دیگر بازی های مربوط به مارول میتوان به بازی Marvel’s Spider-Man Remastered اشاره داشت.

اکانت ظرفیت اول Marvel's Midnight Suns برای PS4

Marvel’s Midnight Suns یک رویداد متقاطع نهایی است که داستان غنی، روابط شخصیت‌ها، سفارشی‌سازی و پیشرفت یک RPG را با استراتژی تاکتیکی و مکانیک‌های رزمی یک بازی تاکتیکی جدید انقلابی مبتنی بر کارت ترکیب می‌کند. در قسمت تاریک‌تر دنیای مارول، شما پیوندهای ناگسستنی با ابرقهرمانان افسانه‌ای مارول و جنگجویان خطرناک فراطبیعی در مبارزه با بزرگترین تهدید جهان… نیروهای اهریمنی لیلیت و خدای بزرگ چتون ایجاد خواهید کرد

از سازندگان سری XCOM تاکتیکی تحسین شده، یک سیستم جنگی مبتنی بر کارت جذاب و عمیقا قابل تنظیم است که تفکر هوشمندانه را با استعداد Super Hero پاداش می‌دهد. یک جوخه از سوپر قهرمانان را در ماموریت های نوبتی تاکتیکی برای خنثی کردن نیروهای شیطانی مستقر کنید. از محیط خود استفاده کنید، در میدان نبرد حرکت کنید و یک شات یا ترکیب کامل را به نمایش بگذارید، و سپس توانایی های قهرمان ویرانگر را برای به دست آوردن مزیت در هر رویارویی حماسی راه اندازی کنید. این مبارزه از بهترین عناصر بازی های تاکتیکی و نبردهای مبتنی بر کارت در یک تجربه واقعا منحصر به فرد و هیجان انگیز استفاده می کند

What Game to Buy Next | Marvels Midnight Suns

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.