اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Hades (PS4 – PS5 Version)

30,000 تومان60,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399
توسعه دهنده:Supergiant Games
ناشر: Supergiant Games
ژانر: Roguelike, action role-playing
پلتفرم ها: macOS Microsoft Windows Nintendo Switch
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازیکن نقش زاگرئوس ، شاهزاده جهان زیرین را بازی می کند ، که تلاش می کند از قلمرو فرار کند تا از پدر دلسوز خود ، هیدس، دور شود و به کوه المپ برسد. تلاش او توسط سایر المپیایی ها پشتیبانی می شود ، که به او هدایایی می دهند تا در مبارزه با موجوداتی که از خروج از جهان زیرین محافظت می کنند کمک کند.
زاگرئوس ، پسر هیدس، می خواهد از قلمرو پدرش در دنیای زیرین فرار کند. او توسط مادر خوانده خود Nyx کمک می کند ، که به او یک آینه خاص می بخشد که از طریق Darkness جمع آوری شده او را با توانایی های مختلف توانمند می کند.نقد و بررسی بازی HADES - ویرگول خدایان الیمپوس که به آنها نزدیک شده است ، بونهایی که قدرت ویژه ای به او می دهند و مربی اش آشیل ، که سلاح های جهنمی را برای او فراهم می کند ، سلاح هایی که جنبه های قدرتمند و پنهانی از گذشته ، حال و آینده خود را دارند زره پوش هیدس با آزاد کردن ساکنان مختلف دنیای زیرزمینی از جمله Fury Megaera ، عاشق سابق زاگرس مانع پیشرفت زاگرس می شود.Hades (for PC) Review | PCMag یک لرن استخوان هیدرا ؛ تیزوس افسانه ای در کنار شریک جدیدش آستریوس ، و سرانجام خود هیدس. بازی در دید منتقدان عملکردی عالی داشت و طرفداران بازی های مشابه ان نیز بسیار از این بازی استقبال کردند . اگر طرفدار بازی مانند Dead Cell هستید این بازی یک انتخواب عالی برای شماست .

Hades on Steam

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Hades (PS4 – PS5 Version)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

30,000 تومان60,000 تومان
( 0 نظر )