اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Godfall: Ultimate Edition

50,000 تومان70,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1401
توسعه دهنده: Counterplay Games
ناشر: Gearbox Publishing
ژانر: Role-playing Video Game, Action game, Adventure game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation 5
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: چند نفره،چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی گادفال نسخه نهایی در دنیایی غارت آمیز جریان دارد که قهرمانان بسیاری در آن حضور دارند و از بد ماجرا اکثر آنها از دشمنان شما هستند که باید از سد تمامی شان عبور کنید. بازی Godfall شامل حالت و بسته های مختلفی بوده که نسخه مونتاژ شده بازی براساس پایه Fire & Darkness Expansion در اختیار شما قرار گرفته و شامل بسته Ascended نیز می باشد که در طول مراحل بکارتان خواهد آمد. داستان بازی : اپریون نام شخصیت اصلی بازی بر پرتگاه ویران شده است. شما عضو آخرین شوالیه‌های والوریان هستید، جنگجویان خداگونه که می‌توانید مجموعه‌هایی از زره های ​​افسانه‌ای را تجهیز کنید که وییلدرها را به استادان غیرقابل توقف در نبرد ها تبدیل میکند زیرا شامل قدرت و مهارت های بسیاری هستند. در حین بالا رفتن از قلمروهای دشمنان ماکرو های بسیاری منتظر شما هستند که باید از سد تمامی آنها عبور کنید. بازی اکشن Ascend in Godfall را میتوان اولین گیم عرضه شده در سبک RPG غوغا کننده دانست که در آن خون های بسیاری برای رسیدن به هدف باید ریخته شود. هدفی که از دوران باستان جزو آرزو های پدرانتان بوده است و اکنون این آرزو به شما محول شده که اگر بتوانید تمام مراحل بازی Godfall Ultimate Edition را به پایان برسانید قطعا این آرزو برآورده خواهد شد.

بازی Godfall یک سورپرایز بزرگ است. این بازی مبارزات خود را از عنوان God of War قرض گرفته و بخش لوت کردن آن به سری Diablo شباهت دارد. در برخی مواقع این خسته‌کننده به نظر می‌رسد، اما به طور کلی از طراحی خوبی برخوردار است. این بازی در ابتدا همانند یک جواهر خوب به نظر می‌رسد، اما متاسفانه در واقع عنوانی است که در ظاهر زیبا است. با این حال اگر قصد دارید یک عنوان نقش‌آفرینی بدون فکر را تجربه کنید که سلاح‌ها و تجهیزات مختلفی را در اختیار شما قرار دهد، گادفال می‌تواند چند ساعت شما را سرگرم کند.

بازی Godfall نوید جلوه‌های بصری زیبا و مبارزات جذاب و تاثیرگذار را ارائه می‌داد، اما این نکات برجسته در یک سیاه‌چال که نقاط قوت خود را به فروش می‌رساند، از بین می‌رود. این بازی بسیار متفاوت از آن است که طرفداران Destiny 2 آن را به عنوان کلون آن پیش‌بینی می‌کردند، اما این سبک سرویس زنده برای تعهد آن در بخش لوت مناسب‌تر بوده است.

بازی شامل 12 Valorplates است که به محض مشاهده آنها ترس و استرس وارد وجود شما خواهد شد زیرا به محض پشت سر گذاشتن مراحل اولیه با سبک و سیاق و سختی مراحل آشنا میشوید که با دیدن این موارد باید سختی های بسیاری را برای شکست دادن این هیولاها محتمل شوید. جالب است بدانید که بازی شامل بیش از 123 پوسته می باشد که این مورد سبب گستردگی و وسعت بالای بازی در زمینه شخصیت ها شده است. بازی گادفال شامل 5 کلاس در سبک نبرد و مبارزات می باشد که با سلاح های مختلفی همراه است. سلاح هایی که با دستیابی به آنها میتوانید قدرت خودرا برای شکست دادن هیولاهای بازی افزایش دهید. این سلاح ها شامل یکسری ویژگی هستند که میتواند شمارا در برابر قدرت تخریب کننده دشمنان در امان نگه دارد.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Godfall: Ultimate Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

50,000 تومان70,000 تومان
( 0 نظر )