اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Far Cry 5

60,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

داستان بازی Far Cry 5 شما را در نقش نایب‌رییس کلانتر در شهری قرار می‌دهد که انگار از مابقی دنیا جدا شده و تنها، توسط گروه پست‌فطرت و وحشی «پروژه‌ای در دروازه‌ی بهشت» (The Project at Eden’s Gate)، کنترل می‌شود. شهری که در آن نشان و جایگاه کلانتر هیچ ارزشی ندارد و بازیکن باید با اراده و تلاش خودش و بهره بردن از کمک‌های مردم هوپ کانتی، دوباره امنیت و عدالت را به تمامی نقاط آن بازگرداند. ماجرا، درباره‌ی مردی با نام جوزف سید است که از شهر ناکجاآبادی از ایالت جورجیا به این‌جا آمده و تا پیش از یک معجزه، زندگی‌اش هیچ معنا و هدفی نداشته است. او ادعا می‌کند که به خاطر آن معجزه، با خدا صحبت کرده و خدا از او خواسته که تا پیش از به پایان رسیدن دنیا و برپایی رستاخیز، تا جای ممکن روح انسان‌های بیشتر و بیشتری را نجات دهد.

با این حال، جوزف که «پدر» خطابش می‌کنند، به جای انتخاب کردن راهی صلح‌جویانه و آرامش‌بخش برای دعوت مردم، قصد انجام صحیح این کار با وحشیانه‌ترین روش‌های ممکن را دارد. شخصی که توسط مردان و زنانی که آن‌ها را پیام‌رسان‌هایش خطاب می‌کند و صد البته ارتشی از متعصبان پشتیبانی شده و به این سادگی‌ها شکست نمی‌خورد. خود جوزف، می‌گوید برخلاف انتخاب‌شدگان قبلی، خداوند به هیچ‌کس اجازه نخواهد داد که او را از جایگاهش پایین بکشد و به همین سبب، در نهایت آرامش و قدرت در حال راهنمایی کردن اجباری مردمان شهر و آماده کردن آن‌ها برای نابودی نهایی است. نتیجه‌ی کارهای او هم چیزی به جز ایجاد شدن ده‌ها جسد و جاری شدن یک دریا خون نیست؛ به همین دلیل هم هر چه زودتر، باید جلوی این مرد را گرفت و او را به زانو درآورد.

با این که شخص اصلی این قصه کسی به جز جوزف که در ابتدای کار با پناه دادن به آدم‌های فقیر، انسان‌های بی‌بهره از همه‌چیز و افرادی که جامعه به آن‌ها پشت کرده گروه را شکل داده نیست، اما در حقیقت او نه به تنهایی بلکه در کنار یارانش قصد ساختن «بهشتی جدید» در شهر هوپ را دارد. یارانی که اصلی‌ترین‌های‌شان خواهران و برادران مورد علاقه‌ی او یا همان سه نفری که در گروه «قاصدان» (The Heralds) حضور پیدا کرده‌اند هستند و هر کدام‌شان، مسئولیت فرماندهی یکی از مناطق اصلی شهر را بر عهده دارند. آن‌ها همیشه دقیقا کارهای‌شان را مطابق با دستورات «پدر» یا همان جوزف به سرانجام می‌رسانند و فقط و فقط به خود او، جواب پس می‌دهند.

_________________________________________________________________________________

محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Far Cry 5”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.