اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Curse of the Dead Gods

40,000 تومان70,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1399
توسعه دهنده ها : Passtech Games
ناشر ها : Focus Entertainment
ژانر: Roguelike, Fighting game, Shooter Video Game, Adventure
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 13 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

ژانر روگ لایک از بازی Rogue که در سال 1980 منتشرشده است، الهام گرفته است. این بازی به حدی موفق بود که یک ژانر از دل آن بیرون آمد و در نسل پیشین کنسول‌ها نیز شاهد انفجار محبوبیت آن بودیم و بازی‌های موفقی در این مورد مشاهده کردیم. هرکدام از توسعه‌دهندگان به‌نوعی این ژانر را پیش انداخته‌اند و استودیو Passtech Games نیز به کمک Focus Home Interactive دقیقاً همین کار را تکرار کرده است. این بازی Curse of the Dead Gods است که با تکیه‌بر داستانی غنی، نیروهایی فرازمینی را در یک معبد طلسم شده به نمایش می‌گذارد. جایی که هیولاها و تله‌های خطرناکی آماده غافل‌گیر کردن شما هستند.

Curse of the Dead Gods review | GodisaGeek.com

در بازی Curse of the Dead Gods قرار است که به دنبال ثروتی برویم که هیچ اطلاعی از آن نداشته و همچنین به‌دنبال قدرت‌های ابدی و قدرت‌های الهی خواهیم بود. این بازی یک معبد متشکل از هزارتوهای مختلف برای شما به همراه خواهد داشت که هرکدام دارای چاله‌های بی‌نهایت خطرناک و بی‌رحم هستند. در هرکدام از این سیاه‌چال‌ها، تله‌های کشنده و هیولاهایی را داریم که می‌توانند دردسرهای زیادی را برای شما به همراه داشته باشند.

آیتم‌های جذابی هم در بازی پیدا خواهید کرد که گاهی اوقات یک سلاح بوده و گاهی هم المان‌هایی مربوط به جمع‌آوری منابع خواهد بود. نبردهای این بازی از طریق انبوه زیادی از دشمنان پیگیری شده و شما می‌توانید در معابر تاریک بازی از آن‌ها استفاده کنید. سیاه چاله‌ها پر از تله‌ها و اسرار بسیاری است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را کشف کنید. در بازی مجسمه‌های آتش‌زایی را می‌بینیم که مواد منفجره بسیار و حتی موارد بدتری نیز می‌تواند داشته باشد.

Curse of the Dead Gods Review (PS4) | Push Square

بازی Curse of the Dead Gods حس و حال عنوان Diablo را تکرار می‌کند، جایی که المان‌های به کار گرفته در این بازی با ترکیبی فوق‌العاده شمارا به اوج هیجان می‌رسانند. همه‌چیز به‌صورت ایزومتریک دنبال می‌شود و همین حس جستجو برای آیتم‌های جدید و غارت تجهیزات را بالا می‌برد. با افزایش درجه سختی بازی، عمق چالش‌برانگیز بازی را درک خواهید کرد. این بازی به شما یاد خواهد داد که طمع اولین پله برای کشتن شماست و البته که هیچ فراری نیز وجود ندارد و هر بار که می‌میرید، دوباره برخیزید و بجنگید. دوباره وارد شوید و همه دشمنان را سلاخی کنید. بالاخره این خشم شما باید جایی خالی شود، پس شمشیر را داخل قلب حریف کنید و با نیزه‌ای هیولا را به دیوار بچسبانید. دشمنان متعدد به‌ظاهر راهتان را خواهند بست اما نشان دهید که مبارزی ذاتی هستید.

Curse Of The Dead Gods Review - The Indie Game Website

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Curse of the Dead Gods”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

40,000 تومان70,000 تومان
( 0 نظر )