اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Cult of the Lamb

50,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1401
توسعه دهنده ها : Massive Monster
ناشر ها : Devolver Digital
ژانر: Roguelike, Indie game, Simulation Video Game, Fighting game, Strategy Video Game, Action-adventure game
پلتفرم ها: macOS, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One, Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,
بازی Cult of the Lamb یک اثر اکشن-ماجراجویی با المان‌های روگ‌لایک است که توسط استودیو مستقل مسیو مانستر (Massive Monster) توسعه یافته و توسط دیوالور دیجیتال منتشر شده است. بازی مذکور برای تمام کنسول‌های نسل هشتم و نهم به همراه PC در دسترس است.شما نقش یک گوسفند تسخیر شده توسط شیطان را به دست می‌گیرید که حکم یک پیامبر دروغین را ایفا کرده و باید فرقه مذهبی آن شیطان را به مردم دنیا تبلیغ کند. شما باید افراد مختلف را راضی به حضور در فرقه خود کرده و با سایر فرقه‌ها به مبارزه بپردازید.

بررسی بازی Cult of the Lamb

بازی داستان یک بره تسخیر شده را دنبال می‌کند که توسط یک غریبه به نام The One Who Waits از مرگ نجات یافته و به پاس این نجات، باید یک گروه در حمایت از این غریبه‌ تشکیل دهد. با کمک و تلاش راتاو (Ratau)، شخصی که قبلا گروه را اداره می‌کرد، بره درون یک معبد باستانی مستقر می‌شود تا مسیر هدایت دیگران را آغاز کند. بله درست فهمدید، شما نقش دست راست یک قدرت مطلق را در داستان ایفا می‌کنید!

با انجام دادن وظیفه خودتان، نه تنها بر قدرت و ادراک شما اضافه می‌شود، بلکه به رازهای بیشتری در داستان پی می‌برید.

در دنیای بازی می‌توانید به نجات حیوانات مختلف بپردازید و آن‌ها را وارد فرقه خود کنید. شما می‌توانید با انجام سخنرانی‌ها و فعالیت‌های مختلف، افراد درون فرقه را راضی نگه داشته تا پیامتان بیشتر در دنیا پخش شود. شما توانایی ساختن معبدها و روستاهایی برای دنبال کنندگان خود را هم دارید. در این مکان‌ها علاوه بر نیازهای روحی، باید به وضعیت بقای دنبال کنندگانتان هم رسیدگی کنید. مراقب باشید، زیرا با بدرفتاری با دنبال کنندگانتان، آن‌ها می‌توانند از فرقه خارج شده و افراد زیادی را هم با خود ببرند. Cult of the Lamb یک بازی خارق‌العاده و به شدت خلاق است که توانایی سرگرم کردنتان برای ساعت‌ها را دارد.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Cult of the Lamb”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.