اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Concrete Genie

40,000 تومان60,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 8 مهر 1398
سازنده: PixelOpus
ناشر:Sony Interactive Entertainment
ژانر: اکشن-ماجراجویی
پلتفرم ها: پلی‌استیشن ۴
رده سنی: بالای 10 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Concrete Genie یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Pixelopus توسعه یافته و به وسیله Sony Interactive Entertainment در اکتبر 2019 برای کنسول پلی استیشن 4 و مخصوص هدست واقعیت مجازی PlayStation VR منتشر شده است.

بازی Concrete Genie روایت مبارزه‌ی نیروهای تاریکی و روشنایی را تقدیم بازیکنان می‌کند. ماجراهای بازی Concrete Genie در شهری به‌نام دنسکا (Denska) جریان دارد. شهری که حالا خالی از سکنه شده و چند بچه فقط در آن زندگی ‌می‌کنند و در سروکله‌ی همدیگر می‌زنند! در جهان کانکریت جینی، افسردگی‌ها و ناراحتی‌های حاصل از هجوم تکنولوژی، سوخت‌های فسیلی مثل نفت، روزمرگی، مصرف‌گرایی و مواردی از این دست، تحت شرایطی به‌خصوص به‌شکل فیزیکی در‌آمده‌اند و در قامت نیروهای تاریکی به‌جان شهر و ساکنانش افتاده‌اند.

به‌همین دلیل، بخش عظیمی از ساکنان دنسکا با ترک خانه و شهر خود، دنسکا را رسما به‌یک ماتم‌کده تبدیل و شرایط جولان دادن نیروهای تاریکی در این شهر را فراهم می‌کنند. قهرمان داستان اما یکی از بچه‌های ساکن دنسکا با نام اَش (Ash) است. اِش پسری نقاش و منزوی است که همین انزوا و پرداختن او به‌نقاشی، باعث شده تا دیگر کودکان شهر او را مسخره کنند و دست‌ش بیندازند!‌

بازی Concrete Genie از همان ابتدا، سیستم‌های نقاشی کشیدن و استفاده از قلموی اش را به‌شما آموزش می‌دهد و پس از جادویی شدن قلموی اش، در‌های جهان به‌شدت سرگرم‌کننده‌ی بازی به‌روی شما باز خواهد شد. همان‌طور که در بررسی داستان بازی هم خواندیم، در کانکریت جینی باید همراه‌با اش، تمامی سیاهی‌ها و تیرگی‌های شهر دنسکا را پاک کنیم و نیروهای تاریکی را از آن پس بزنیم.

برای عملی کردن این مهم، باید روی دیوارهای شهر نقاشی کشید تا نیروهای تاریک از آن خارج شوند. در سراسر شهر بندری دنسکا ریسمان‌های نورانی (Strand) وجود دارند که چراغ‌های‌شان به‌دلیل هجوم نیروهای تاریکی خاموش شده است. شما باید با روشن کردن چراغ‌های این مناطق با استفاده از قلموی جادویی که دارید، دوباره نور را به‌قلب شهر بازگردانید. این چراغ‌ها با نقاشی کردن‌های شما روشن می‌شوند. تقریبا تمامی دیوارهای شهر دنسکا، فضای نقاشی کردن شما است و به‌نوعی می‌توان گفت که دنسکا یک شهربازی بزرگ برای بازیکنان کانکریت جینی خواهد بود چرا که در هر لحظه که بخواهند، می‌توانند قلموی خود را در دست گرفته و روی دیوارهای شهر نقاشی بکشند.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Concrete Genie”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

40,000 تومان60,000 تومان
( 0 نظر )