اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Blair Witch

40,000 تومان70,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 8 شهریور 1398
توسعه دهنده ها : Bloober Team
ناشر ها : Bloober Team, Lionsgate
ژانر: Survival horror, Action-adventure game
پلتفرم ها: ,Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Oculus Quest, Oculus Quest 2 Amazon Luna
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

در سال ۱۹۹۹ فیلمی با عنوان The Blair Witch Project ساخته شد. فیلمی در ژانر وحشت که وقایع مرموز گم شدن سه دانش‌آموز در پارک جنگلی نزدیک به شهر Burkittsville را به تصویر می‌کشید. موفقیت فیلم باعث شد بعد از آن دو فیلم دیگر بر اساس وقایع پارک جنگلی Burkittsville ساخته شوند که البته هیچ کدام موفق به تکرار موفقیت شماره اول نشده و در عمل در سیکل تکرار افتادند. با این تفاسیر ساخته ادامه Blair Witch متوقف شد و حال فرصت به آن رسید که صاحب اثر یعنی استودیو Lionsgate همراه با همکاری استودیو لهستانی Bloober Team که قبلا با سری Layers of Fear نشان داده بودند که در ساخت عناوینی بر پایه سبک ترس و وحشت تبحر خاصی دارند، بازی Blair Witch را بسازند.

Blair Witch بررسی بازی Blair Witch

کودکی در کوچه‌پس‌کوچه‌های بورکتسویل مری لند گم‌شده است. مشخص نیست که این محیط تاریک و رمزآلود چه بلایی سر او آورده است. گروهی از ساکنان محل چراغ‌قوه به دست می‌گیرند و راهی جنگل پشت نزدیک شهر می‌اندازند. همیشه افسانه‌های ترسناکی را ازآنجا شنیده‌اند و همیشه دعا می‌کردند که هیچ‌گاه راهشان به آن خراب‌شده نیفتد اما برای پیدا کردن این کودک، باید به دل خطر زد و بالاخره با راز ماجرا آشنا شد. بازی Blair Witch آرام و در سکوت ما را در عمق جنگل پیش می‌برد و به‌یک‌باره جایی که هیچ دستگاه موبایلی آنتن نمی‌دهد، شمارا به دام اندازد. حس ترس آن‌چنان در بازی منتقل می‌شود که شب نیز بافکر به اتمسفر بازی خوابتان نخواهد برد. اینجا خبری از دلقک‌بازی‌های ارواح نیست، استودیو Bloober Team اطمینان می‌دهد که تا سر حد مرگ خواهید ترسید.

بازی Blair Witch از المان‌های جدیدی برای القای حس ترس استفاده کرده است و به‌نوعی گشتن در این محیط و پیدا نکردن هیچ‌چیز، چنان ترسی به وجودتان بیندازد که خودتان تعجب خواهید کرد. یک بازی روان در ذهن شما شروع می‌شود و انگار یک بمب ساعتی در کله شما قرار دارد و هر آن است که منفجر شود. نیروهای ترس نیز به دو شیوه به شما حمله می‌کنند. ممکن است جدالی عجیب در ذهنتان ایجاد کنند یا اینکه صرفاً به سمت شما حمله کنند و آنگاه به‌سختی می‌توانید فرار کنید. استفاده از دوربین هندیکمی که به همراه دارید فوق‌العاده مهم است و کلید حل بسیاری از رموز در آن ویدیوها نهفته است. Blair Witch به‌خوبی حس ترس و وحشت را القا خواهد کرد و توسعه‌دهندگان از تمامی المان‌های لازم برای ساخت بازی ترسناک استفاده کرده‌اند. مواظب خودتان باشید که خطر جدی است.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Blair Witch”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

40,000 تومان70,000 تومان
( 0 نظر )