اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Blacktail

80,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 24 آذر 1401
توسعه دهنده ها : The Parasight S.A.
ناشر ها : Focus Entertainment
ژانر: Adventure game, Role-playing Video Game, Shooter Video Game, Horror game, First-person Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

با تنوع و وجود آثار متفاوت در صنعت گیم، کمتر به کسب تجربه‌ای جادویی و رؤیاگونه توجه می‌شود. با این حال هر چند وقت یک بار می‌توان یک بازی هنری با جلوه‌های بصری بی نظیری پیدا کرد که چشمان را خیره کند. بازی جدید استودیوی The Parasight یعنی Blacktail نیز از همین موارد است. شخصیت اصلی بازی که به دلیل اتهام به جادوگری، از محل زندگی‌اش تبعید شده و باید در طبیعتی بی رحم، با استفاده از طلسم‌ها و تیروکمان خود، در مقابل خطراتی که جلویش قرار می‌گیرند، از خود محافظت کند.

با دنیایی مملو از مناظر زیبا، شخصیت‌های متفاوت و ماجراجویی‌های کودکانه در قلمروی جادویی، بازی Blacktail یکی از خاص‌ترین عناوینی است که در چند وقت اخیر منتشر شده است. بدون حضور هیچ انسانی در دنیای بازی، شما آزاد هستید که اخلاقیات خود را بر اساس رفتاری که با موجوداتی بازی به چالش بکشید. این که آیا این مسیر شخصیت اصلی عادلانه باشد یا داستانی خودخواهانه و تاریک، به شما بستگی دارد. به هر روشی که بازی کنید، با اتفاقات و نتایج متفاوتی در پایان مواجه می‌شوید.شما در این بازی مسئولیت شکل دادن داستان قدیمی اسلاوها یعنی بابا یاگا را در عنوان اول شخص اکشن ماجراجویی Blacktail برعهده دارید. عنوانی که اکشن استفاده از تیروکمان و داستانی تیره و تار را بایکدیگر به صحنه می‌کشد. ولی این تمام داستان نیست. شما می‌توانید با اعمال خود تبدیل به همان کابوس بابا یاگای ترسناک شوید و در سوی دیگر می‌توانید داستانی مثبت و خوب از بابا یاگای افسانه‌ای را با تبدیل شدن به محافظ جنگل به تصویر بکشید.

شما در عنوان Blacktail با تیروکمان مورد اعتماد خود به جنگ دشمنان رفته و آن‌ها را از پای درمی‌آورید و درکنار آن با ساخت تیر‌های متفاوت برای کمان خود و مواد مختلف، رنگ‌وبویی تازه به دنیای مملو از جنگ و شکار خود می‌دهید و شما همچنین با برداشت گیاهان متفاوت است که می‌توانید در این جنگل بی‌رحم دوام بیاورید. در مسیر خود با دستیابی به گنج‌های متفاوت با افسانه‌های قدیمی اسلاوها بیشتر آشنا شوید.

با اینکه اکثر گیم پلی بازی Blacktail به صورت اول شخص دنبال شده، ولی شاهد المان‌های پلتفرمینگ و همچنین حل پازل‌ها هستیم تا این بازی تبدیل به یک اکشن و ماجراجویی کامل شود. Blacktail همچنین داستان مفصل و پر از افسانه‌های محلی دارد که با گرافیک خارق‌العاده و رنگ‌های شاد تزئین شده‌اند. شخصیت‌های گوناگونی در محیط پیدا می‌کنید که حرف‌های جالبی برای گفتن دارند و باعث می‌شوند که دنیای بازی پویا و جذاب باشد. تجربه Blacktail به تمامی گیمرهای دنیا توصیه می‌شود.

بازی Blacktail عنوانی در سبک اکشن و ماجراجویی است. شخصیت اصلی دختری به نام Zora بوده که از روستای خود اخراج شده و باید در طبیعت به دنبال یافتن حقیقت بگردد. این بازی از المان‌های سبک تیراندازی اول شخص و مکانیک‌های جادویی استفاده کرده و همچنین دست بازیکن را برای تصمیم گیری اتفاقات بازی باز گذاشته است. آن را از دست ندهید.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Blacktail”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.