اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Assassin Creed: Valhalla(PS4-PS5 Version)

80,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

این اکانت قابل استفاده بر روی هر دو کنسول PS4 و PS5  هست .

ما زنده ایم تا یک روز دیگر بجنگیم . فرهن وایکینگ هارا میتوانم در این جمله از سریال وایکینگ خلاصه کرد. پس اگر به دنبال روز دیگری برای جنگیدن هستید Assassin Creed Valhalla انتخواب درست برای شماست . یک نسخه جدید از اساسین ها اینبار در حال و هوای دنیای نورث و اساطیر اسکاندیناوی . بازی همانند نسخه های قبلی دنباله داستانی را در پیش دارد و از ابعاد دیگر مانند فایتینگ شبیه به نسخه قبلی هست .

Assassin's Creed Valhalla to Launch on the Same Day as Xbox Series X and Series S - EssentiallySportsگرافیک چشم گیر بازی در یک فضای جنگی وایکینگ ها ترکیب بسیار جذابی هست که میتونه به شما یه حس خیلی خوب رو بده . سیستم مبارزه بازی که همیشه برای پلیر ها خوشایند بوده حالا با اسلحه های وایکینگ ها است عنواع مختلفی از تبر ها و شمشیر ها .

Assassin's Creed Valhalla is brutal, bleak and really, really bloody | GamesRadar+جنگیدن در راه اودین و خدایان را میتوانید با این نسخه از اساسین تجربه کنید . اساسین همیشه فرهنگ و تاریخ قشر های مختلف را به خوبی به رخ میکشیده چه از نسخه دوم و ایتالیا و داوینچی چه از نسخه سیندیکیت و انگلیس و گراهام بل و حال دنیایی وایکینگ ها … دنیایی که بسیاری از مرد دنیا را جذب خود و فرهنگش کرده … . بازی همچنان مانند نسخه های قبلی این سری در سبک اکشن و رول پلیو حالت مراحل آن مخفی کاری است و در این نسخه مانند دو نسخه قبلی شما یک کلاغ دارید که میتوانید با آن از بالا سر به اطرافتان نگاه کنید و … .

Assassin's Creed Valhalla's village hub 'changed the shape of the game,' Ubisoft says | PC Gamer اما تفاوت این نسخه نسبت به قبلی این است که دوباره اتم دوست داشتنی و معروف این سری بازی یعنی Hidden Blade برگشته . هرچند که یوبی سافت تصمیم گرفته دیگر بخش مخفی بودن این ایتم را بردارد و این تیغه دیگر بر زیر دست کاراکتر نیست و روی دست ان وصل شده است . در این نسخه نیز شما میتوانید جنسیت کارکتر اصلی را انتخواب کنید .

Here's Why the Hidden Blade in Assassin's Creed Valhalla Isn't Actually HiddenAssassin's Creed Fans Are Loving Valhalla Trailer's Hidden Blade


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اجاره اکانت قانونی ظرفیتی Assassin Creed: Valhalla(PS4-PS5 Version)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.