اکانت قانونی ظرفیتی Deathloop

200,000 تومان550,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 23 شهریور 1400
توسعه دهنده: Arkane Studios
ناشر: Bethesda Softworks
ژانر: First-person shooter, Action-adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 5, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

بازی Deathloop یک بازی اکشن اول شخص است که داستان آن در مورد دو آدمکش است که به مصاف هم می‌روند. به نظر می‌آید در این بازی گزینه‌های فراوانی در مقابل شما قرار می‌گیرد و شما تصمیم خواهید گرفت که چگونه بازی کنید.تریلر منتشر شده از این بازی پیچیده و سردرگم کننده است و دو قهرمان بازی را در موقعیت‌های مختلف نشان می‌دهد. زمان در این بازی تکرار می‌شود، یکی از کاراکترها را در حال مردن می‌بینیم که دوباره زنده می‌شود. یک چرخه نامتناهی در این بازی وجود دارد که یکی از کاراکترها می‌خواهد این چرخه را از بین ببرد و دیگری می‌خواهد از آن محافظت کند.

Pre-purchase DEATHLOOP on Steam

در تریلر گیم پلی این بازی، یک اساسین یا قاتل را درحالی‌که در یک «حلقه مرگ» گرفتار شده، مشاهده می‌کنیم. یعنی او مجبور است برای رهایی از دست گروهی از دشمنان، بارها با آن‌ها مقابله کند. او شمار متعددی از کاراکترهای غیرقابل بازی Deathloop را با به کارگیری سلاح‌های متعدد خود از مقابل برداشته و حتی به‌نظر می‌رسد که برخی از این موارد از بازی مجموعه Dishonored آرکین به این بازی آمده‌اند

Deathloop Gameplay Trailer Showcases Various Weapons

بازی Deathloop بازیکنان را به یک جزیره‌ بی‌قانون به نام Blackreef می‌برد که در آن دو آدمکش حرفه‌ای تا ابد در حال مبارزه باهم هستند. شما می‌توانید در محیط خیره‌کننده و با جزئیات ظریف این بازی، به گشت و گذار بپردازید و توسط گیم‌پلی بی‌نظیر آن، این بازی را آنگونه که خودتان می‌خواهید تجربه کنید. اهداف خود را در سراسر این جزیره شکار کنید و تلاش کنید تا به این چرخه یکبار برای همیشه پایان دهید، ولی به یاد داشته باشید، اگر در اول کار موفق نشوید… دوباره و دوباره خواهید مُرد.

New Deathloop gameplay gives us a look at the weapons | GamesRadar+

اما مأموریت‌های شخصیت بازی به این محدود نشده و باید با Juliana Blake نیز مبارزه کند. این شخصیت، درواقع یک قاتل اجیر شده دیگر و رقیب اصلی بازیکن محسوب می‌شود که ظاهراً توسط یک بازیکن دیگر هدایت می‌شود. وظیفه او کشتن شما و ادامه دادن هرچه بیشتر این حلقه مرگ است. اساسین تحت کنترل شما با کشتن هشت هدف مختلف، موفق به عبور از این مرحله می‌شود. البته Blake می‌تواند قبل از این اتفاق او را به قتل رسانده و خود از این اهداف بهره ببرد.

Deathloop gameplay trailer showcases a mission against The Wolf | GamesRadar+


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Deathloop”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

200,000 تومان550,000 تومان
( 0 نظر )