اکانت قانونی ظرفیت 3 Grand Theft Auto: Vice City

برند:

Grand Theft Auto: Vice City یک بازی اکشن و ماجراجویی در سال 2002 است که توسط Rockstar North ساخته و توسط Rockstar Games منتشر شده است. این چهارمین نسخه در سری Grand Theft Auto است ، پس از Grand Theft Auto III 2001. این داستان که در سال 1986 در منطقه Vice City تخیلی ساخته شده و براساس میامی است ، به قدرت رسیدن تامی ورستی پس از آزادی از زندان و گرفتار شدن در یک معامله کمین داروی منجر می شود. او ضمن جستجوی افراد مسئول ، با بدست گرفتن قدرت از دیگر سازمانهای جنایتکار در شهر ، آرام آرام امپراطوری می سازد. این بازی از دید سوم شخص انجام می شود و دنیای آن با پای پیاده یا وسیله نقلیه پیمایش می شود. طراحی جهان باز به بازیکن اجازه می دهد آزادانه در Vice City متشکل از دو جزیره اصلی پرسه بزند . خلاصه داستان این بازی بر اساس افراد و واقعه های متعددی در میامی مانند کوبایی ها ، هائیتی ها و باندهای موتور سواری ، اپیدمی کراک 1980 ، اربابان مواد مخدر مافیوس در میامی و … است. این بازی همچنین تحت تأثیر فیلم و تلویزیون آن دوران بود که از همه مهمتر Scarface و Miami Vice بودند. بیشتر کارهای توسعه ایجاد دنیای بازی متناسب با الهام و دوره زمانی بود. تیم توسعه ضمن ایجاد جهان ، تحقیقات میدانی گسترده ای را در میامی انجام داد . Vice City پس از انتشار ، مورد تحسین منتقدان قرار گرفت ، مخصوصاً موسیقی ، گیم پلی و طراحی جهان باز آن را ستود. با این حال ، این بازی همچنین بر سر به تصویر کشیدن خشونت و گروه های نژادی بحث و جدال ایجاد کرد ، باعث ایجاد پرونده های قضایی و اعتراض شد. Vice City پرفروش ترین بازی ویدیویی سال 2002 شد و بیش از 17.5 میلیون نسخه فروش داشته است. این عنوان که یکی از مهمترین عناوین نسل ششم بازی های ویدیویی محسوب می شود و یکی از بزرگترین بازی های ویدیویی ساخته شده است ، افتخارات زیادی را در پایان سال از جمله جوایز بازی سال از چندین نشریه بازی کسب کرد.


توضیحات درباره اکانت‌های قانونی ظرفیت سوم:

بازی‌های ظرفیت سوم از نظر کارایی و دسترسی، شباهت زیادی به بازی‌های ظرفیت دوم دارند و تنها تفاوت آن‌ها عدم امکان استفاده بر روی User دیگر و همچنین عدم امکان استفاده بصورت آفلاین است. این بدان معناست که برای استفاده از بازی‌های ظرفیت سوم باید اتصال اینترنت بر روی کنسول برقرار باشد اما نیازی به بالا بودن سرعت نیست و حتی با پایین‌ترین سرعت ممکن نیز می‌توان از این نوع بازی‌ها استفاده کرد.

وارد کردن اکانت ظرفیت سوم:

۱- وارد setting شوید
۲-وارد Loggin setting شوید
۳-وارد User Management شوید
۴-گزینه Create User را انتخاب کنید
۵- ایمیل و پسوردی را که که به شما داده شده را به ترتیب در کادر اول و دوم وارد کنید.
6-برای وارد شدن داخل یوزر بازی دکمه وسط دسته را نگه دارید سپس از گزینه power و بعد switch user یوزر بازی را انتخاب کنید.
7-در این صفحه به آخرین گزینه سمت راست یعنی library وارد شوید و از قسمت purchase بازی مورد نظر را به لیست دانلود اضافه کنید.
8-در منوی اصلی جهت بالا زده و وارد notification و سپس Downloads شوید و بازی را دانلود کنید.

9-پس از اتمام دانلود روی همین اکانت به صورت آنلاین میتوانید بازی مورد نظر را بازی کنید.

نحوه‌ی وارد کردن اکانت ظرفیت سوم در کنسول PS5 :

۱-در بالای سمت راست تصویر روی یوزر خود بزنید.
۲-بر روی گزینه ی Switch User بزنید.
۳-گزینه Add User را انتخاب کنید.
۴-گزینه سمت چپ Add A User to this PS5 را انتخاب کنید.
۵-تیک گزینه Agree را بزنید و سپس Confirm را بزنید.
۶- ایمیل و پسوردی را که که به شما داده شده را به ترتیب در کادر اول و دوم وارد کنید.
۶-کد رمز دوم را که پشتیبانی به شما میدهد وارد کنید.
۷-در صورتی که دو گزینه دیگر مشاهده کردید Disable را انتخاب کنید.
۸- در داخل اکانت خریداری شده در این صفحه به آخرین گزینه سمت راست یعنی Game Library وارد شوید و از قسمت Your Collection بازی مورد نظر را به لیست دانلود اضافه کنید.
۹-پس از اتمام دانلود بازی داخل همین اکانت به صورت آنلاین به بازی بپردازید.

نکته:اگر هنگام Sign in شدن گزینه Enable را اشتباهی زدید و یا برایتان نمایش داده نشد لطفا وارد Setting کنسول در بالای سمت راست صفحه شوید و سپس گزینه User and Accounts را انتخاب کرده و در گزینه Other و سپس گزینه Console Sharing and Offline Play را انتخاب کرده و گزینه Disable را انتخاب بکنید.

⚠️قوانین اکانت‌های قانونی ظرفیت سوم:

❗️در صورت انجام دادن یکی از کارهای زیر، تخلف محسوب میشود و اکانت از گارانتی خارج و توست پشتیبانی سونی از شما گرفته خواهد شد و وجه پرداختی شما عودت داده نخواهد شد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال اکانت قبول نمیکند.

🔰بنابراین برای امنیت بیشتر اکانت خودتون از انجام کارهای زیر پرهیز کنید:

1⃣تغییر دادن آدرس ایمیل اکانت❕

2⃣تغییر دادن پسورد اکانت❕

3⃣غیرفعال کردن دومرحله‌ای اکانت یا تغییر دادن دومرحله‌ای اکانت یا فعال کردن دومرحله ای اکانت❗️

4⃣استفاده از بک آپ کد اکانت❕

5⃣اکتیو کردن اکانت!! اکانت ظرفیت سوم نباید اکتیو باشد و همیشه باید دی اکتیو باشد‼️

6⃣جا به جا کردن اکانت بین دو کنسول یا فروش اکانت بدون اطلاع❗️

7⃣تغییر دادن آیدی اکانت❕

8⃣و یا هرگونه دستکاری در مشخصات اکانت…❕

❇️امیدواریم درک کنید که تمام این سهل انگاری‌ها موجب خراب شدن اکانت میشود و به همین دلیل فروشگاه هیچگونه مسولیتی قبول نمیکند.

🔱بخش گارانتی:

🔰فقط در دو صورت گارانتی شامل اکانت نمیشود؛

1️⃣اگر تخلفاتی که در بخش بالا ذکر شده برای انجام ندادن رو انجام بدین، شما تخلف کردین و اکانت از شما گرفته و گارانتی شامل حال شما نمیشود.
2️⃣اگر قوانین سونی روی اکانت‌ها تغییر کنه و ظرفیت‌ها دچار تغییر و تحولاتی بشن گارانتی شامل نمیشود.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیت 3 Grand Theft Auto: Vice City”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.