اکانت قانونی ظرفیت 3 Assassin’s Creed :Syndicate

برند:

Nothing is true, Everything is permitted

بالای 20 نسخه اصلی و فرعی از سری بازی Assasin’s Creed با کلی فیلم و کامیک و انیمیشن عرضه شد اما هنوز کسی به ماهیت این سخن اساسین ها و هویت اصلی آنها و دشمنی دیرینه بین آنها پی نبرده است.

از همان تریلر زیبای نمایشگاه E3 سال 2006 نسخه اول  Assasin’s Creed همه چیز شروع شد حرکات و مهارت های الطایر عقل را از سر ما گیمر ها پراند و  سالیان سال است که به یکی از نمادهای صنعت سرگرمی تبدیل شده است.

و حالا از الطایر و اتزیو و آرنو و… رسیده ایم به جیکوب و خواهر دوقلویش ایوی در لندن سال 1868 همراه خواهیم شد جایی که همه چیز نسبت به آموزش هایی که قبلا در فرقه قاتلین دیده ایم بسیار متفاوت خواهد بود.

در کنار تمامی آن ابهاماتی که متوجه نشده ایم هنوز هم برایمان سوال است چگونه میتوان از بالای برج های چند ده متری شیرجه زد در توده ای از کاه و باز صحیح و سالم ماند:)

خرید بازی اکشن و متنوع و جذاب Assassin’ Creed Syndicate پلی استیشن 4-PLAYSTATION 4

این بار نوبت لندن است و دو قلوها…

نهمین عنوان اصلی از سری بازی اساسینز کرید ما را در نقش Jacob و Evie قرار میدهد و سال 1868 در شهر لندن عصر ملکه ویکتوریا….

لندن حال و هوای قبل را برای مردم ندارد زیرا تمپلار ها تمامی شهر را تصرف کرده اند و دیگر هیچ کسی قدرتی ندارد جز تمپلار ها. جیکوب و ایوی که از نوادگان اساسین ها میباشند و با تفکر اساسین ها پرورش یافته اند ناجی این شهر باید شوند که در این راه آنهای علاوه بر اساسین ها چارلز دیکنز و داروین و ملکه ویکتوریا و الکساندر گراهام بل را نیز همراه خود خواهند داشت.شما باید تمام کانال و باند های زیرزمینی خلافکاران و دست های پشت پرده را از بین ببرید تا شهر لندن را باز زنده کنید.

داستانی تاریک تر و سیاه تر از قبل برای شما که تا به حال کاملا با فرقه قاتلین آشنا شده اید در انتظار خواهد بود …
از نکات جالب این است که این نسخه به گونه ای وارد عصر مدرنیزه و بعد از انقلاب صنعتی شده است در این میان این پیشرفت تمدن نه تنها بر روی رفتار و روش زندگی مردم لندن تاثیر گذار شده است بر روی تجهیزات و نحوه ی پیشروی شما در مراحل نیز تاثیر گذار بوده است.دود های غلیظ , کارخانه های صنعتی, آسمان و کوچه های سیاه و کثیف همه نشان از لندن عظیم و صنعتی دارند.جیکوب و ایوی هر کدام مراحل اصلی و فرعی منحصر به خود را دارند و در گردش آزاد نیز قادر به کنترل هر کدام از دو کاراکتر اصلی که بخواهید بود که این قابلیت در هیچ یکی از عناوین قبلی نبوده است.
یکی از عناصر جدید کالکسه های مدرن هستند که قادر به کنترل آن هستید و گاهی برای تعقیب و گریز و مخفی کاری میتوانید بر روی سقف آنها بپرید Rope Luncher هم یکی از تجهیزات جدید است  که ترکیب یک طناب و قلاب میباشد برای بالا رفتن از ساختمان های بلند لندن که خیلی به کار شما خواهد آمد.جیکوب کمی برای کارهای اکشن طراحی شده است و ایوی به خاطر جثه ظریفش در کارهای مخفی کاری و حرکت در میان سایه ها بهتر عمل خواهد کرد که ناخوداگاه یکی تنوع خوبی را به شما برای پیشروی در مراحل خواهد داد.
نسخه پلی استیشن 4 دارای ده مرحله اضافه Darwin & Dickens Conspiracy خواهند بود.
اگر شما هم دلتان هر چند وقت یکبار برای کشتن بی سر و صدا و دارت های بیهوش کننده و توده کاه و پرش و بالارفتن از ساختمان و داستان پر از رمز و راز و البته EAGLE VISION تنگ میشود تنها علاج شما اساسیزن کرید سیندیکت خواهد بود.

تصاویر بازی:توضیحات درباره اکانت‌های قانونی ظرفیت سوم:

بازی‌های ظرفیت سوم از نظر کارایی و دسترسی، شباهت زیادی به بازی‌های ظرفیت دوم دارند و تنها تفاوت آن‌ها عدم امکان استفاده بر روی User دیگر و همچنین عدم امکان استفاده بصورت آفلاین است. این بدان معناست که برای استفاده از بازی‌های ظرفیت سوم باید اتصال اینترنت بر روی کنسول برقرار باشد اما نیازی به بالا بودن سرعت نیست و حتی با پایین‌ترین سرعت ممکن نیز می‌توان از این نوع بازی‌ها استفاده کرد.

وارد کردن اکانت ظرفیت سوم:

۱- وارد setting شوید
۲-وارد Loggin setting شوید
۳-وارد User Management شوید
۴-گزینه Create User را انتخاب کنید
۵- ایمیل و پسوردی را که که به شما داده شده را به ترتیب در کادر اول و دوم وارد کنید.
6-برای وارد شدن داخل یوزر بازی دکمه وسط دسته را نگه دارید سپس از گزینه power و بعد switch user یوزر بازی را انتخاب کنید.
7-در این صفحه به آخرین گزینه سمت راست یعنی library وارد شوید و از قسمت purchase بازی مورد نظر را به لیست دانلود اضافه کنید.
8-در منوی اصلی جهت بالا زده و وارد notification و سپس Downloads شوید و بازی را دانلود کنید.

9-پس از اتمام دانلود روی همین اکانت به صورت آنلاین میتوانید بازی مورد نظر را بازی کنید.

نحوه‌ی وارد کردن اکانت ظرفیت سوم در کنسول PS5 :

۱-در بالای سمت راست تصویر روی یوزر خود بزنید.
۲-بر روی گزینه ی Switch User بزنید.
۳-گزینه Add User را انتخاب کنید.
۴-گزینه سمت چپ Add A User to this PS5 را انتخاب کنید.
۵-تیک گزینه Agree را بزنید و سپس Confirm را بزنید.
۶- ایمیل و پسوردی را که که به شما داده شده را به ترتیب در کادر اول و دوم وارد کنید.
۶-کد رمز دوم را که پشتیبانی به شما میدهد وارد کنید.
۷-در صورتی که دو گزینه دیگر مشاهده کردید Disable را انتخاب کنید.
۸- در داخل اکانت خریداری شده در این صفحه به آخرین گزینه سمت راست یعنی Game Library وارد شوید و از قسمت Your Collection بازی مورد نظر را به لیست دانلود اضافه کنید.
۹-پس از اتمام دانلود بازی داخل همین اکانت به صورت آنلاین به بازی بپردازید.

نکته:اگر هنگام Sign in شدن گزینه Enable را اشتباهی زدید و یا برایتان نمایش داده نشد لطفا وارد Setting کنسول در بالای سمت راست صفحه شوید و سپس گزینه User and Accounts را انتخاب کرده و در گزینه Other و سپس گزینه Console Sharing and Offline Play را انتخاب کرده و گزینه Disable را انتخاب بکنید.

⚠️قوانین اکانت‌های قانونی ظرفیت سوم:

❗️در صورت انجام دادن یکی از کارهای زیر، تخلف محسوب میشود و اکانت از گارانتی خارج و توست پشتیبانی سونی از شما گرفته خواهد شد و وجه پرداختی شما عودت داده نخواهد شد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال اکانت قبول نمیکند.

🔰بنابراین برای امنیت بیشتر اکانت خودتون از انجام کارهای زیر پرهیز کنید:

1⃣تغییر دادن آدرس ایمیل اکانت❕

2⃣تغییر دادن پسورد اکانت❕

3⃣غیرفعال کردن دومرحله‌ای اکانت یا تغییر دادن دومرحله‌ای اکانت یا فعال کردن دومرحله ای اکانت❗️

4⃣استفاده از بک آپ کد اکانت❕

5⃣اکتیو کردن اکانت!! اکانت ظرفیت سوم نباید اکتیو باشد و همیشه باید دی اکتیو باشد‼️

6⃣جا به جا کردن اکانت بین دو کنسول یا فروش اکانت بدون اطلاع❗️

7⃣تغییر دادن آیدی اکانت❕

8⃣و یا هرگونه دستکاری در مشخصات اکانت…❕

❇️امیدواریم درک کنید که تمام این سهل انگاری‌ها موجب خراب شدن اکانت میشود و به همین دلیل فروشگاه هیچگونه مسولیتی قبول نمیکند.

🔱بخش گارانتی:

🔰فقط در دو صورت گارانتی شامل اکانت نمیشود؛

1️⃣اگر تخلفاتی که در بخش بالا ذکر شده برای انجام ندادن رو انجام بدین، شما تخلف کردین و اکانت از شما گرفته و گارانتی شامل حال شما نمیشود.
2️⃣اگر قوانین سونی روی اکانت‌ها تغییر کنه و ظرفیت‌ها دچار تغییر و تحولاتی بشن گارانتی شامل نمیشود.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیت 3 Assassin’s Creed :Syndicate”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.