اکانت قانونی ظرفیت 2 Grand Theft Auto: Vice City

برند:

Grand Theft Auto: Vice City یک بازی اکشن و ماجراجویی در سال 2002 است که توسط Rockstar North ساخته و توسط Rockstar Games منتشر شده است. این چهارمین نسخه در سری Grand Theft Auto است ، پس از Grand Theft Auto III 2001. این داستان که در سال 1986 در منطقه Vice City تخیلی ساخته شده و براساس میامی است ، به قدرت رسیدن تامی ورستی پس از آزادی از زندان و گرفتار شدن در یک معامله کمین داروی منجر می شود. او ضمن جستجوی افراد مسئول ، با بدست گرفتن قدرت از دیگر سازمانهای جنایتکار در شهر ، آرام آرام امپراطوری می سازد. این بازی از دید سوم شخص انجام می شود و دنیای آن با پای پیاده یا وسیله نقلیه پیمایش می شود. طراحی جهان باز به بازیکن اجازه می دهد آزادانه در Vice City متشکل از دو جزیره اصلی پرسه بزند . خلاصه داستان این بازی بر اساس افراد و واقعه های متعددی در میامی مانند کوبایی ها ، هائیتی ها و باندهای موتور سواری ، اپیدمی کراک 1980 ، اربابان مواد مخدر مافیوس در میامی و … است. این بازی همچنین تحت تأثیر فیلم و تلویزیون آن دوران بود که از همه مهمتر Scarface و Miami Vice بودند. بیشتر کارهای توسعه ایجاد دنیای بازی متناسب با الهام و دوره زمانی بود. تیم توسعه ضمن ایجاد جهان ، تحقیقات میدانی گسترده ای را در میامی انجام داد . Vice City پس از انتشار ، مورد تحسین منتقدان قرار گرفت ، مخصوصاً موسیقی ، گیم پلی و طراحی جهان باز آن را ستود. با این حال ، این بازی همچنین بر سر به تصویر کشیدن خشونت و گروه های نژادی بحث و جدال ایجاد کرد ، باعث ایجاد پرونده های قضایی و اعتراض شد. Vice City پرفروش ترین بازی ویدیویی سال 2002 شد و بیش از 17.5 میلیون نسخه فروش داشته است. این عنوان که یکی از مهمترین عناوین نسل ششم بازی های ویدیویی محسوب می شود و یکی از بزرگترین بازی های ویدیویی ساخته شده است ، افتخارات زیادی را در پایان سال از جمله جوایز بازی سال از چندین نشریه بازی کسب کرد.


محصول مورد نظرت به صورت دیجیتالی بود و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

توضیحات درباره اکانت‌های قانونی ظرفیت دوم:

بازی‌های ظرفیت دوم، دسترسی کاملی را در اختیار استفاده کننده می‌گذارند. این بازی‌ها از نظر قیمت، از سایر ظرفیت‌ها گران‌تر هستند اما دلیل این گران بودن، کامل بودن اکانت می‌باشد. درواقع کاربرانی که قصد استفاده از بازی و فروش مجدد آن را دارند می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند. بازی‌های ظرفیت دوم از هر نظر شامل ضمانت می‌شوند و کاربران می‌توانند با خیالی آسوده از این نوع بازی‌ها استفاده کنند.

وارد کردن اکانت ظرفیت دوم:

۱- وارد setting شوید
۲-وارد Loggin setting شوید
۳-وارد User Management شوید
۴-گزینه Create User را انتخاب کنید
۵- ایمیل و پسوردی را که که به شما داده شده را به ترتیب در کادر اول و دوم وارد کنید.
6-برای وارد شدن داخل یوزر بازی دکمه وسط دسته را نگه دارید سپس از گزینه power و بعد switch user یوزر بازی را انتخاب کنید.
7-در این صفحه به آخرین گزینه سمت راست یعنی library وارد شوید و از قسمت purchase بازی مورد نظر را به لیست دانلود اضافه کنید.
8-در منوی اصلی جهت بالا زده و وارد notification و سپس Downloads شوید و بازی مورد نظر را Pause کنید تا از حجم اینترنت کم نشود.
9- بلافاصله به setting و سپس Account Management بروید.
10-وارد گزینه یکی مانده به آخری یعنی Activate as your primary… شوید.
11-گزینه Active را بزنید طوری که سیاه رنگ شود.

نحوه ی وارد کردن اکانت ظرفیت دوم در کنسول PS5 :

۱-در بالای سمت راست تصویر روی یوزر خود بزنید.
۲-بر روی گزینه ی Switch User بزنید.
۳-گزینه Add User را انتخاب کنید.
۴-گزینه سمت چپ Add A User to this PS5 را انتخاب کنید.
۵-تیک گزینه Agree را بزنید و سپس Confirm را بزنید.
۶- ایمیل و پسوردی را که که به شما داده شده را به ترتیب در کادر اول و دوم وارد کنید.
۶-کد رمز دوم را که پشتیبانی به شما میدهد وارد کنید.
۷-در صورتی که دو گزینه دیگر مشاهده کردید Enable را انتخاب کنید.
۸- در داخل اکانت خریداری شده در این صفحه به آخرین گزینه سمت راست یعنی Game Library وارد شوید و از قسمت Your Collection بازی مورد نظر را به لیست دانلود اضافه کنید.
۹-و سپس در بالای سمت راست صفحه اکانت خریداری شده را انتخاب کنید و گزینه ی چهارم یعنی Switch User را انتخاب کرده و وارد اکانت خود بشوید.

نکته:اگر هنگام Sign in شدن گزینه Enable را نزدید و یا برایتان نمایش داده نشد وارد Setting کنسول در بالای سمت راست صفحه شوید و سپس گزینه User and Accounts را انتخاب کرده و در گزینه Other و سپس گزینه Console Sharing and Offline Play را انتخاب کرده و گزینه Enable را انتخاب بکنید.

قوانین اکانت‌های قانونی ظرفیت دوم:

❗️در صورت انجام دادن یکی از کارهای زیر، تخلف محسوب میشود و اکانت از گارانتی خارج و توست پشتیبانی سونی از شما گرفته خواهد شد و وجه پرداختی شما عودت داده نخواهد شد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال اکانت قبول نمیکند.

🔰بنابراین برای امنیت بیشتر اکانت خودتون از انجام کارهای زیر پرهیز کنید:

1⃣تغییر دادن آدرس ایمیل اکانت❕

2⃣تغییر دادن پسورد اکانت❕

3⃣غیرفعال کردن دومرحله‌ای اکانت یا تغییر دادن دومرحله‌ای اکانت یا فعال کردن دومرحله ای اکانت❗️

4⃣ استفاده از بک آپ کد اکانت❕

5⃣دادن اکانت به دیگران تا وارد اکانت بشن یا وارد کردن اکانت روی دو کنسول یا بیشتر…❗️

6⃣جا به جا کردن اکانت بین دو کنسول یا فروش اکانت بدون اطلاع❗️

7⃣تغییر دادن نام یا آواتار اکانت❕

8⃣تغییر دادن آیدی اکانت❕

9⃣بازی کردن داخل اکانت بازی، که باعث میشه ظرفیت سوم اذیت بشه‼️

🔟و یا هرگونه دستکاری در مشخصات اکانت…❕

❇️امیدواریم درک کنید که تمام این سهل انگاری‌ها موجب خراب شدن اکانت میشود و به همین دلیل فروشگاه هیچگونه مسولیتی قبول نمیکند.

🔱بخش گارانتی:

🔰فقط در دو صورت گارانتی شامل اکانت نمیشود؛

1️⃣اگر تخلفاتی که در بخش بالا ذکر شده برای انجام ندادن رو انجام بدین، شما تخلف کردین و اکانت از شما گرفته و گارانتی شامل حال شما نمیشود.
2️⃣اگر قوانین سونی روی اکانت‌ها تغییر کنه و ظرفیت‌ها دچار تغییر و تحولاتی بشن گارانتی شامل نمیشود.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیت 2 Grand Theft Auto: Vice City”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.