اکانت قانونی ظرفیتی The Yakuza Remastered Collection

120,000 تومان250,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1399
توسعه دهنده ها :  Ryu Ga Gotoku Studio, Amusement Vision
ناشر ها : Sega, Sega Europe Limited
ژانر: Action game, Adventure game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

پس از موفقیتی که Yakuza 0 کسب کرد ، می توان گفت Yakuza Remastered Collection نقطه پایانی مسیریست که سگا برای زنده کردن دوباره این فرنچایز در سال‌های اخیر طی کرده. در Yakuza Remastered Collection شاهد 3 بازی کامل، سرگرم‌کننده و بسیار با کیفیت هستیم که خرید آن را به تمامی گیمرها، به خصوص طرفداران تازه این فرنچایز توصیه می‌کنیم.

اما مجموعه یاکوزا قصه قهرمان خود «کازوما کیریو» (Kazuma Kiryu)  را روایت می‌کند که در زمان طفولیت یتیم بوده و توسط یک عضو یاکوزا به فرزندی قبول می‌شود. کیریو تحت تعلیم و محبت او تبدیل به یکی از افراد با نفوذ سازمان شده و تا سمت ریاست کل خانواده «توجو»  (tojo) نیز می‌رسد. این خانواده بزرگ چند خانواده و تشکیلات یاکوزایی دیگر را نیز در اختیار داشته و به کمک آنها کنترل بخشی از شهر توکیو، پایتخت ژاپن را در اختیار دارد.

با اینکه در قسمت‌های سوم ، چهارم و پنجم ؛ قهرمان داستان یعنی «کیریو» رو به میانسالی گذاشته اما هیچ چیز از قابلیت‌های او در مبارزه کم نشده است. بخش اعظمی از بازی به مبارزات تن به تن با مشت و لگد و سلاح سرد می‌گذرد و تقریبا هر جایی که کیریو دچار مشکل می‌شود به کمک مشت‌های آهنین خود از مهلکه فرار می‌کند. این مبارزات در ماموریت‌ها، در قرارهای عاشقانه، در فعالیت‌های خیرخواهانه و یا حتی در یک گردش ساده در شهر نیز به راحتی اتفاق می‌افتند که گاهی بیش از حد به نظر می‌رسند. اما باید اعتراف کنم بر روی درجه سختی بالا این مبارزات چالش برانگیز و حتی سخت هستند مخصوصا زمانی که تعداد زیادی دشمن از همه طرف به شما حمله‌ور شوند.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی The Yakuza Remastered Collection”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

120,000 تومان250,000 تومان
( 0 نظر )