اکانت قانونی ظرفیتی The Surge 1 & 2 : Dual Pack

110,000 تومان400,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1399
توسعه دهنده ها : Deck13
ناشر ها : Focus Entertainment
ژانر: Role-playing Video Game, Action game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

این بسته شامل بازی های The Surge و The Surge 2 است.

The Surge 1 & 2 Dual Pack | PC Steam Game | Fanatical

The Surge
در بازه زمانی‌ای که بازی The Surge در آن جریان دارد، مشکلات زیست محیطی مثل افزایش دما به حد بحران رسیده‌اند و حال وظیفه یکی از کمپانی‌های مذکور به اسم CREO این است که در زمینه کنترل این مشکلات فعالیت کند و برای مثال با ارسال موشک‌هایی به فضا و انتشار مواد شیمیایی خاص، دمای کره زمین را به تعادل برساند.

شخصیت اصلی بازی وارِن نام دارد که پس از پشت سر گذاشتن دورانی سخت، وارد شرکت CREO می‌شود تا بتواند در آنجا کار کند. اما پیش‌نیاز فعالیت در این مجموعه، مجهز شدن به یک نوع لباس خاص است که وارن در ابتدای کارش، باید تحت فرایندی به این لباس مجهز شود.با این حال همه چیز آنطور که انتظار می‌رفت پیش نرفته و دستگاه‌هایی که وظیفه وصل کردن لباس به بدن وارن را داشتند، به درستی عمل نمی‌کنند و در نتیجه وارن دچار مشکلات اساسی شده و بی‌هوش می‌شود.

The Surge 1 and 2 Dual Pack

در بازی The Surge طبق وعده‌های سازندگان، شاهد انواع و اقسام سلاح‌ها و زره‌ها خواهیم بود. برای مثال شما می‌توانید از اسلحه‌های سبک ولی سریع استفاده کرده یا اینکه سراغ سلاح‌های بزرگ بروید که سرعت پایینی دارند ولی می‌توانند در هر ضربه آسیب زیادی به دشمن وارد کنند. از طرفی دیگر این مساله در مورد زره‌ها هم صدق می‌کند و شما می‌توانید وارن را به زرهی سبک مجهز کرده و سرعت‌عمل وی را افزایش دهید یا اینکه کند بودن را به جان خریده و با استفاده از زره‌های سنگین، شخصیتی بسازید که قادر به تحمل ضربه‌های بیش‌تری است.

The Surge 2
در تلاش برای زنده ماندن، شهر وسیع و ویران شده جریکو را کاوش کنید. با تهدیدهای وحشیانه در نبردهای بی رحمانه و غیرقابل بخشش مبارزه کنید، دست و پاهای حریفان خود را بریده و پاره کنید تا تجهیزات ارزشمندی را بدزدید که شما را قوی تر می کند – به اندازه کافی قوی برای رویارویی با ترسناک ترین و تحمیلی ترین دشمنانی که در شهر کمین کرده اند.

دنیا پر از ربات‌های عظیم و طوفان‌های عجیب است. هیچ‌چیز رنگ واقعیت به خود ندارد و اینجا حکومت‌نظامی برپاشده است. هر چه باشد تمام شهر به دنبال کشتن شما هستند و نمی‌خواهند سر به تن شما باشد. اینجاست که چالش بقا را درک خواهید کرد و باید بپرسیم که حاضر هستید چقدر برای این هدف از خودتان مایه بگذارید؟ خبری از کاناپه راحت و گرم اتاق نشیمن نیست و باید ماند یک پارتیزان در دل صحرا و کوه به نبرد بپردازید و از این بلا و مکافات جان سالم به درببرید. دشمن اما همه‌جا ریخته است و آرامش را از شما گرفته است.

Amazon.com: Maximum Games The Surge 2 - Playstation 4 : Maximum Games LLC:  Pet Supplies

تنوعی از سلاح‌های مختلف و زره‌ها و قابلیت‌های گوناگون منتظر شما هستند و دنیای بازی شمارا به چالشی بزرگ‌تر آنچه فکر می‌کنید دعوت می‌کند. ترس و وحشتی که رفتن به محیط‌های باز در دل شما ایجاد می‌کند را نمی‌توان با هیچ واژه‌ای توصیف کرد و تعادل خاصی میان صحنه‌های ترس و اکشن قرار دارد. مبارزه سنگین دنبال می‌شود و ریتم تیراندازی‌ها نیز سریع و مهیب است و باید با هر تکان عقربه ثانیه‌شمار، یک دشمن پیش رو را از مسیر بردارید. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی نیز آن است که هنگام شلیک به سمت دشمن، باید به نقاط خاصی از او شلیک کنید و ممکن است زرهی که به تن داشته باشد، فوق‌العاده قدرتمند باشد و همین اجازه ضربه را به شما ندهد.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی The Surge 1 & 2 : Dual Pack”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

110,000 تومان400,000 تومان
( 0 نظر )