اکانت قانونی ظرفیتی The Pathless

100,000 تومان300,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 22 آبان 1399
توسعه دهنده ها : Giant Squid
ناشر ها : Annapurna Interactive, iam8bit
ژانر: Platform game, Action-adventure game, Indie game, Adventure
پلتفرم ها: ,iOS, macOS via Apple Arcade, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Nintendo Switch, Xbox One Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

The Pathless یک بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی است که از دیدگاه سوم شخص بازی می شود. در این بازی ،در این بازی ، بازیکن شکارچی را کنترل می کند ، که باید راهی برای از بین بردن یک طلسم در یک جزیره پیدا کند. شکارچی یک کماندار ماهر است. او باید از تیر و کمان خود برای شلیک طلسم هایی که در سراسر جهان پراکنده شده اند استفاده کند ، که این باعث می شود تا شیبدار متر پر شود و به او اجازه دهد تا به سرعت در دنیای بازی پیمایش کند. او همچنین یک همراه عقاب ، که می تواند بازیکن را هنگام پرواز حمل کند ، همراه است. عقاب هنگام حمل شکارچی ارتفاع خود را از دست می دهد ، اگرچه می تواند با زدن بال خود ارتفاع خود را بدست آورد .Giant Squid aims to connect with players in The Pathless - Unreal Engine برخلاف دیگر بازی های دنیای باز ، این بازی از یک مینی مپ برخوردار نیست. بازیکنان برای پیدا کردن مکان های مورد علاقه باید از “Spirit Vision” استفاده کنند. با کاوش در دنیای بازی ، بازیکنان کریستال هایی را جمع می کنند که می تواند برای ارتقا توانایی های عقاب مورد استفاده قرار گیرد. در طول سفر شکارچی ، او توسط ارواح ملعون شکست ناپذیری شکار می شود که تلاش می کنند او را از عقاب خود جدا کنند. بازیکنان باید از اگاه کردن آنها از طریق پنهان کاری خودداری کنند .The Pathless review | PC Gamerبازیکنان باید نور را به آبلیسک های پراکنده در دنیای بازی برگردانند ، که باعث تضعیف روحیه نفرین می شود و به بازیکنان اجازه می دهد آنها را شکست دهند. بازیکنان وقتی از روحیه های نفرین شده شکست می خورند بلورهایی که جمع کرده اند را از دست می دهند.The Pathless توسط Giant Squid خالق Abzû (2016) ساخته شد. به گفته مدیر خلاق مت ناوا ، The Pathless “در مورد یافتن راه خود به جلو است”

The Pathless PS4™ & PS5™


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی The Pathless”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

100,000 تومان300,000 تومان
( 0 نظر )