اکانت قانونی ظرفیتی Steelrising

450,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1401
توسعه دهنده ها : Spiders
ناشر ها : Nacon, BIGBEN INTERACTIVE
ژانر: Role-playing Video Game, Action game, Adventure game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 5, Microsoft Windows, Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

Steelrising یک عنوان اکشن از کارهای استودیوی اسپایدرز در سبک نقش‌آفرینی است. این بازی توسط Nacon روی کنسول های نسل جدید و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. فعلا تاریخ انتشار بازی در دست نیست اما از روی تریلر منتشر شده می توان داستان بازی که در مورد انقلاب فرانسه با تم ربات هاست را متوجه شد.

این بازی در شهر پاریس و در سال 1789 روایت می شود.داستان بازی Steelrising در مورد یک گروه رباتیک به نام Aegis است. این گروه بادیگاردهای ملکه ماری آنتوانت هستند و وظیفه آن‌ها جلوگیری از اقدامات پادشاه دیوانه فرانسه، لویی شانزدهم است. این پادشاه یکی از افراد مهم تاریخ فرانسه است و در زمان او بود که انقلاب کبیر رخ داد و پس از مدتی از سلطنت برچیده شد. او با ماری آنتوانت شاهزاده اتریشی ازدواج کرد. آنتوانت یکی از خوشگذران ترین ملکه های فرانسه بود که در زمان او مردم از فقر رنج می بردند اما او خبری از رنج مردم که در نهایت به انقلاب انجامید نداشت.

در بازی Steelrising پادشاه به دنبال سرکوب انقلاب کبیر ارتش رباتیک است. او انواع ربات های مختلف را به کار گرفته است و آن‌ها را تا دندان مسلح کرده است و جنگیدن جلوی آن‌ها چالش بزرگی تشکیل داده است. در طول بازی مکان های برجسته فرانسه نشان داده خواهند شد و وقایع تاریخی تا حدودی روایت می شوند.

از طیف گسترده ای از سلاح ها و مهارت ها برای نزدیک شدن به هر مبارزه به روش منحصر به فرد خود استفاده کنید. با استفاده از کالسکه ها، چنگال ها، گذرگاه های مخفی، نقشه دقیق، روش ها و ابزارهای دیگری که در طول مسیر پیدا می کنید، شهری را که تاریک ترین روزهای خود را تجربه می کند، کاوش کنید. قلاب دست و پنجه نرم شما بعد جدیدی به کاوش و عمودی بودن پاریس می بخشد. همراه با توانایی شما، امکان دسترسی به تمام اسرار شهر در سطوح مختلف را فراهم می کند که می توانید بارها و بارها کاوش کنید. در بازی Steelrising سعی کنید مسیر تاریخ را تغییر دهید. شما یکی از شخصیت های اصلی یک تاریخ هستید که در پاریس توسط یک پادشاه ظالم خفه می شود. متحدان و دشمنان با انگیزه های نامشخص مانند ماری-آنتوانت، لافایت و روبسپیر از مسیر شما عبور خواهند کرد. این به شما بستگی دارد که مسیری را از میان تمام توطئه ها قطع کنید و به جنون یک مرد پایان دهید تا انقلاب فرانسه به موفقیت برسد.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Steelrising”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

450,000 تومان
( 0 نظر )