اکانت قانونی ظرفیتی Scars Above

150,000 تومان600,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 9 اسفند 1401
توسعه دهنده: Mad Head Games
ناشر: Prime MatterPlaionPlaion GmbH
ژانر: Adventure gameThird-person shooterAdventure
پلتفرم ها: PlayStation 5PlayStation 4Xbox OneXbox Series X and Series SMicrosoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

Scars Above یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Mad Head Games توسعه یافته و به وسیله Prime Matter در فوریه 2023 منتشر شده است. این عنوان یک بازی طراحی شده به صورت دید سوم شخص و دارای داستانی علمی تخیلی و چالش برانگیز است که حس ارزشمند غلبه بر دشواری را با داستانی جذاب و پیچیده ترکیب می کند و در یک دنیای بیگانه اسرارآمیز نیز جریان دارد.

Scars Above is extremely fun and challenging to play | Hands-on preview |  GodisaGeek.com

داستان بازی “بالاتر از جای زخم” از جایی شروع می شود که یک ساختار بیگانه عظیم و مرموز در مدار زمین ظاهر می شود و کل جهان را مبهوت می کند. بشریت آن را “متاهدرون” نامیده است. تیم ارزیابی و پاسخ تماس حساس (SCAR) متشکل از دانشمندان و مهندسان برای بررسی فرستاده شده است. همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود و Metahedron تیم را در سراسر فضا به یک سیاره فراخورشیدی مرموز می برد. بازی در نقش دکتر کیت وارد یکی از اعضای SCAR که گیج شده و تنها در یک محیط عجیب و خصمانه از خواب بیدار می شود. مصمم به زنده ماندن هستید، برای پیدا کردن خدمه خود و کشف رمز و راز پشت آنچه که رخ داده است، اقدام می کنید.

حملات عنصری مختلف را با هم ترکیب کنید تا از موانع غیر قابل عبور عبور کنید. اقلام و ابزارهای مختلف بسازید تا به شما در برابر تهدیدات بی شمار در این سیاره فراخورشیدی کمک کنند. در بازی Scars Above یک سیاره فراخورشیدی مرموز را کاوش کنید. با الهام از کلاسیک های علمی-تخیلی، خود را در یک ماجراجویی با دقت ساخته شده غوطه ور شوید. دنیایی بیگانه پر از تهدیدهای بی شمار، مناظر باشکوه و ویرانه هایی را که اشاره به تمدنی باستانی – در عین حال پیشرفته – دارد را کاوش کنید که به نوعی ناپدید شده است.

در میان زیست‌های مختلف مانند زمین‌های باتلاقی، زمین‌های بایر یخ‌زده، غارهای زیرزمینی و امکانات بیگانگان سفر کنید – همه با مجموعه‌ای از چالش‌ها، دشمنان، اسرار و مخاطرات زیست‌محیطی خاص خود را دارند.

کیت در اصل یک دانشمند است و شما از این تخصص علمی برای استخراج اطلاعات از محیط اطراف خود با اسکن مصنوعات، مواد و موجودات استفاده خواهید کرد تا در مورد ویژگی ها، خواص و نقاط ضعف آنها بیاموزید. همانطور که اطراف خود را کاوش می کنید، تجزیه و تحلیل انجام خواهید داد و دانشی به دست آورید که به شما امکان می دهد ابزارها، سلاح های جدید بسازید و توانایی های قفل را در درختان Xenobiology و Engineering باز کنید.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Scars Above”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

150,000 تومان600,000 تومان
( 0 نظر )