اکانت قانونی ظرفیتی Ride 4

برند:

تاریخ انتشار : 13 بهمن 1399
توسعه دهنده: Milestone
ناشر: Milestone
ژانر: مسابقه ای
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چندنفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

آیا شما آماده هستید تا بهترین تجربه بازی را که یک طرفدار موتور سیکلت می تواند تجربه کند ، تجربه کنید؟ RIDE 4 با صدها موتور، ده ها پیست و سطح کاملاً جدیدی از واقع گرایی روح رقابتی شما را جرقه می زند.از میان صدها موتور سیکلت دارای مجوز رسمی انتخاب کنید و با ده ها پیست در سراسر جهان که با دقت و جزئیات فوق العاده طراحی شده ، برانید ! هر چیز درون بازی با استفاده از داده های CAD ، لیزر و اسکن سه بعدی ایجاد شده است تا با کوچیک ترین جزئیات به نمایش برسد و از بهترین تجربه مسابقه موتور سیکلتی که تا به حال وجود داشته لذت ببرید.

Ride 4 PS5 review | GodisaGeek.com

وارد یک ماجراجویی شگفت انگیز و پویا شوید که با تصمیمات شما ارتباط برقرار می کند و مسیر خود را از رویدادهای منطقه ای تا لیگ های حرفه ای انتخاب کنید. مهارت های سواری خود را از طریق مسابقات چالش برانگیز ، تست توانایی ، روزهای پیست و مجموعه عظیمی از رویدادها نشان دهید. حتی می توانید به یک تستر رسمی برای مشهورترین تولیدکنندگان تبدیل شوید! RIDE 4 از یک سیستم شرایط آب و هوایی کاملاً پویا و چرخه کامل شبانه روز برخوردار است. مسابقه را با نگاهی جدید تجربه کنید و ثابت کنید در هر شرایطی بهترین سوارکار هستید. و برای اولین بار ، حالت “استقامت” سرسختی شما را با پیت استاپ متحرک و مسابقات طولانی مدت آزمایش می کند: آماده شوید تا با جهانی روبرو شوید که استراتژی ماده اصلی موفقیت شما باشد!با سبک خود مسابقه دهید! RIDE 4 on Steamاز بین بسیاری از مارک های رسمی برای کاراکتر خود لباس انتخاب کنید و موتور های خود را از لحاظ زیبایی و مکانیک سفارشی کنید. با تشکر از ویرایشگر جدید گرافیک ، خلاقیت خود را آزاد کنید و کلاه ایمنی و لباس مخصوص موتور سواری خود را کاملاً آزاد کنید پس از پایان کار ، خلاقیت های خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید یا فقط بهترین طراحی های انجمن را کشف کنید! بازی همچنین داری بخش انلاین .با تکنولوژی ددیکید سرور است که باعث میشود به بهترین سرور های ممکن وصل شوید و یک تجربه بدون لگ را داشته باشید . Get RIDE 4 - Bonus Pack 02 - Microsoft Store en-GB


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Ride 4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.