اکانت قانونی ظرفیتی Puyo Puyo Tetris

برند:

تاریخ انتشار : 17 بهمن 1392
توسعه دهنده ها : Sega, Sonic Team, Bitbaboon, Bitbaboon Ltd
ناشر ها : Sega, SEGA of America, Deep Silver
ژانر: Puzzle Video Game, Action game, Casual game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4, Microsoft Windows, PlayStation 3, Wii U, Nintendo 3DS, PlayStation Vita
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

This product is currently out of stock and unavailable.

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

Puyo Puyo Tetris یک بازی در سبک Puzzle است که Sonic Team آن را توسعه داده است. این بازی یک Cross over بین دو سری Puyo Puyo و Tetris به حساب می‌آید و توسط Deep Silver در اروپا و آمریکا و Sega آن را در ژاپن منتشر کرد. این بازی المان‌های هر دو سری بازی Puyo Puyo و Tetris را با هم ترکیب کرده است که تجربه‌ای متفاوت و جذاب را برای هواداران این سری‌ها به ارمغان می‌آورد. قابل ذکر است که آخرین نسخه از سری Tetris بر روی PS2 منتشر شد و Puyo Puyo Tetris اولین بازی از این سری بعد از سالیان بسیار طولانی به حساب می‌آید. بازی دارای دو بخش تک‌نفره و چند‌ نفره است.

Puyo Puyo™Tetris®

گیم‌پلی بازی ترکیب این دو سری است؛ یعنی لکه‌های رنگی که در سری Puyo Puyo وجود دارند از بالای صفحه به پایین می‌آیند و همانند بازی Tetris، شما می‌توانید این لکه‌ها را بچرخانید و بر روی یکدیگر قرار دهید. اگر چهار یا بیش از چهار لکه‌ی هم‌رنگ در کنار هم قرار گیرند، می‌ترکند و لکه‌های بالاتر در فضای خالی ایجاد شده قرار می‌گیرند. دو قابلیت ترکیب و تفکیک در بازی وجود دارد که استایل بازی را بر اساس سلیقه‌ی شما، به سمت Tetris یا Puyo Puyo می‌برد. در حالت Puyo Puyo، تمرکز بر روی قرار دادن لکه‌های هم‌رنگ در کنار هم است که Combo Point های زیادی در این حالت قابل جمع‌آوری است. در حالت Tetris، تمرکز بر روی قرار دادن بلوک‌های شبیه به هم با حالت افقی، به نام Tetriminoes است که البته در این حالت هم Combo Point های زیادی می‌توان جمع‌آوری کرد اما سختی بیشتری نسبت به حالت Puyo Puyo دارد. در هر دو حالت، اگر لکه‌ها یا بلوک‌های شما از صفحه بیرون بزنند، شکست خواهید خورد.

Puyo Puyo™Tetris® on Steam

بازی دارای یک بخش چندنفره‌ی جالب است که تا چهار بازیکن می‌توانند با هم رقابت کنند. اگر شما در حالت Puyo Puyo یک Chain Combo بزنید، یک سری لکه اضافه به حریف شما اضافه می‌شود که کار او را به شدت سخت می‌کند. اگر هم در حالت Tetris در حال بازی کردن باشید، با از بین بردن بلوک‌های زیاد به صورت Combo، بلوک‌های زیادی به دشمن شما اضافه خواهد شد که او را به شکست نزدیک‌تر می‌کند. اگر از هواداران یک از سری‌های Puyo Puyo یا Tetris هستید، Puyo Puyo Tetris با ترکیب این دو سری یک تجربه‌ی متفاوت و جذاب را به هواداران خود ارائه می‌دهد.

Puyo Puyo Tetris Modes Explained | Tetris


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Puyo Puyo Tetris”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.