اکانت قانونی ظرفیتی Persona 5

100,000 تومان280,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 25 شهریور 1395
توسعه دهنده:  Atlus, P Studio
ناشر: Atlus, Atlus USA, Deep Silver
ژانر: Role-playing Video Game, Dungeon crawl, Life simulation game, Education Simulation
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 3
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

بازی‌های نقش‌آفرینی همیشه از سبک‌های محبوب و پرطرفدار دنیای گیم بوده‌اند و ژاپنی‌ها همیشه پیشرو در این سبک، سری بازی‌های Persona که از محبوبیت بسیار بالایی هم در ژاپن و هم در سرتاسر جهان برخوردار است، یکی از بی‌نقص‌ترین سری‌های نقش‌آفرینی دنیای گیم هست که نسخه پنجم آن به تازگی توسط استودیوی Atlus ساخته و منتشرشده و توانسته راهه گذشتگان خود را ادامه دهد و بر محبوبیت خود بیفزاید.

Persona® 5 Strikers | Nintendo Switch | Games | Nintendo

شما در بازی نقش پسری دبیرستانی را در درست دارید و باید به انجام کارهای معمولی مانند مدرسه رفتم، باشگاه رفتن، خرید کردن و به تمامی کارهایی که یک دانش آموز معمولی انجام می‌دهد بپردازید، ولی همه‌چیز به این سادگی و کسل‌کننده‌ای هم نیست! در طول بازی مشکلات زیادی برای شما پیش میاید که مهم‌ترین آن‌ها به وجود آمدن یک باند خلاف‌کار در سطح شهر است و شما باید با دوستان خود جلوی آن‌ها را بگیرید، Persona 5 دارای سیر داستانی و گیم پلی طولانی هست که باعث می‌شود گاهی اوقات از بازی خسته شوید اما بازی به‌قدری گستردگی و جذابیت دارد که این عیب بازی زیاد به چشم نخواهد آمد.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers Import Impressions | RPG Site

همان‌طور که گفته شد Persona 5 گیم پلی بسیار گسترده ای دارد و تمامی کارهایی که یک انسان معمولی در طول روز انجام می‌دهد در بازی پیاده‌سازی شده است، اما نکته جالب دقت در طراحی این رفتارهاست که بسیار دقیق و مطابق با زندگی واقعی طراحی شده‌اند به صورتی که گاهی اوقات تصور می‌کنید واقعاً دارید در بازی زندگی می‌کنید!

De wereldpers is helemaal gek van de Japanse RPG 'Persona 5' en wij vertellen waarom - FHM

روند بازی Persona 5 در ژاپن جریان دارد برای همین طراحی محیط بازی مطابق با فرهنگ این کشور انجام شده است، Persona 5 گرافیک کارتونی و جذابی دارد که بسیار مناسب روند و سبک بازی است، در زمینه گرافیک فنی نیز، بازی بسیار بهینه‌شده و شاهد هیچ‌گونه باگ و افت فریمی در طول بازی نیستیم.

Gameplay — Persona 5 | Persona 5, Persona, Scenes


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Persona 5”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

100,000 تومان280,000 تومان
( 0 نظر )