اکانت قانونی ظرفیتی Pathfinder: Wrath of the Righteous

70,000 تومان430,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 10 شهریور 1400
توسعه دهنده: Owlcat Games
ناشر: Owlcat Games, Paizo, META Publishing, Prime Matter
ژانر: Role-playing Video Game, Adventure game, Strategy Video Game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, macOS, Microsoft Windows, Macintosh operating systems
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

سبک نقش‌آفرینی در بازی‌های ویدیویی همواره می‌تواند چاشنی طراحی یک دنیای فانتزی و افسانه‌ای را در دل خودش قرار دهد که مملو از کاراکترهای عجیب و فانتزی بوده و چیزهایی مثل جادو، اژدها و… در آن حضور فعالی داشته باشند. در طول سال‌های متعدد، بازی‌های زیادی با همین سبک و سیاق پا به عرصه وجود گذاشته و تعداد زیادی از آن‌ها نیز به موفقیت رسیده‌اند. بازی Pathfinder Wrath of the Righteous از استودیو Owlcat Games یکی دیگر از همین عناوین بوده که سبک نقش‌آفرینی نوبتی را با عناصر اکشن تلفیق کرده است.

PATHFINDER: WRATH OF THE RIGHTEOUS is Getting a Physical Release on Console  — GeekTyrant

داستان بازی Pathfinder Wrath of the Righteous شما را به سرزمین Worldwound می‌رساند. جایی که ایجاد شکاف بزرگی باعث وحشت جهانی شده و بیش از یک قرن است که سرزمین‌های مختلف را به نبرد با همدیگر سوق داده است. اکنون، شما این شانس را دارید که به این نبردهای بیهوده خاتمه دهید. البته هنوز راه نجات مشخص نیست. باید بررسی کنید که چه چیزی می‌تواند سرزمین را از مرگ‌های پی در پی نجات دهید. باید ارتش خود را رهبری کرده و اربابا دیو را به چالش وادار کنید. این ارباب‌ها از همان شکاف ایجاد شده خودشان را به زمین رسانده‌اند و نزاع را بین سرزمین‌های همسایه ایجاد می‌کنند. شما باید زنحیره‌ای از رویدادها را به هم وصل کرده و تدارک لازم را برای رسیدن به پیروزی کسب کنید.

عناصر نقش‌آفرینی در این بازی به‌شدت قوی ظاهر می‌شوند. از همان ابتدا شما به 25 کلاس مختلف دسترسی دارید که در 12 نژاد متفاوت طبقه‌بندی می‌شوند. ساخت کاراکتر برای خودتان به دلیل وجود گزینه‌های متعدد در تجهیزات و قابلیت‌ها، عمق بسیار بالایی داشته و هر بازیکن، شخصیت منحصربه‌فردی را برای خودش می‌سازد که بسته به سلیقه و سبک بازی او طراحی شده است. داستان بازی نیز حالت شاخه‌ای داشته و تصمیم‌های مهم شما در روند پیشروی آن مؤثر واقع می‌شوند، برای مثال مرگ و زندگی برخی از کاراکترهای بازی را خودتان رقم می‌زنید.

سیستم مبارزات ترکیبی از حالت نقش‌آفرینی نوبتی و مبارزات زنده و اکشن بوده که نوآوری خاصی به‌حساب می‌آید. اگر می‌خواهید میدان نبرد را خوب بررسی کنید، می‌توانید بازی را متوقف کرده و فرمان‌های موردنظر را اجرا کنید و یا اگر سرعت بیشتری را می‌پسندید، بدون توقف در مبارزات اکشن بازی شرکت کنید. تمامی این موارد در کنار وجود عناصر عمیق نقش‌آفرینی، شاخه‌ای بودن داستان و تنوع بسیار بالای قابلیت‌ها و تجهیزات، یک بازی کامل را پدید آورده که تجربه‌اش برای هر فردی جذاب خواهد بود.


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

1 دیدگاه برای اکانت قانونی ظرفیتی Pathfinder: Wrath of the Righteous

  1. aves237

    با عرض سلام وخسته نباشید. نسخه فیزیکی این بازی هم موجوده ؟

    • گیم پلی ایران

      سلام خیر

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

70,000 تومان430,000 تومان
( 0 نظر )