اکانت قانونی ظرفیتی Midnight Fight Express

250,000 تومان350,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1401
توسعه دهنده ها : Jacob Dzwinel
ناشر ها : umble Bundle, Humble Games
ژانر: Beat ’em up, Fighting game, Indie game
پلتفرم ها: Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

یک قهرمان غیرمنتظره در تاریک ترین شب شهر ظاهر می شود.

شما Babyface هستید، یکی از اعضای سابق دنیای اموات جنایتکار که توسط یک پهپاد مرموز هوش مصنوعی به «زندگی» بازمی گردد. ماموریت شما در برابر احتمالات غیرممکن: قبل از طلوع آفتاب در سراسر شهر بجنگید و با هم از تسلط جنایتکاران در سطح شهر جلوگیری کنید.

Midnight Fight Express Review - Streets of Rage - GameSpot

با استفاده از هر ابزار محیطی و تکنیک مبارزه خیابانی که در اختیار دارید، در یک باله نزاع وحشیانه و فوق جنبشی شرکت کنید. توانایی های خود را برای از بین بردن هجوم فزاینده بوزوها، دوستان و اربابان جنایت بالا ببرید.درهم تنیدگی با امواج دشمنان با ظرافت یک استاد فیلم اکشن. مشت بزنید، جاخالی دهید، مقابله کنید، و دشمنان را در نبردهای روان و احشایی با انیمیشن mo-cap توسط هنرمند متحرک و بدلکار اریک جاکوبوس به پایان برسانید. حالت‌های دشواری سفارشی به هر بازیکنی اجازه می‌دهد تا عمل را به دلخواه خود هدایت کند.

حرکات تنومند خود را با چاقو، تبر و پتک تکمیل کنید. مجموعه‌ای از آتش تپانچه، انفجار تفنگ ساچمه‌ای و مواد منفجره را به کار بگیرید. همه چیز را از مبلمان گرفته تا پیستون توالت را به سلاح تبدیل کنید. از دنیای شهری اطراف خود استفاده کنید تا به طور فزاینده‌ای ظالمانه حذف کنید و خیابان‌ها را تمیز کنید.

ظاهر کاراکتر خود را سفارشی کنید و طیف وسیعی از گزینه های آرایشی را باز کنید، از فوق العاده زیبا تا فوق العاده. بیش از 150 تکه لباس را باز کنید، پوسته‌هایی را برای خود و متحد هوش مصنوعی‌تان Droney تجهیز کنید، و در حالی که برای نجات خیابان‌ها می‌جنگید، تأثیری ماندگار بگذارید.

The musical instrument Midnight Fight Express plays out - Game News 24

بر اساس تریلر منتشر شده از این بازی، می‌توان انتظار مبارزه‌هایی بسیار هیجان‌انگیز و اکشن‌های اغراق‌شده را در بازی داشت و برای مثال شاهد هستیم که کاراکتر‌ها روی ماشین‌های در حال حرکت با یکدیگر مشغول مبارزه می‌شوند و به‌نظر می‌رسد که امکان استفاده از سلاح‌ها و نبرد‌های تن به تن هم فراهم شده است. بازی همچنین قرار است از طریق سرویس گیم پس هم در دسترس باشد و تاریخ انتشار آن هم یک شهریور اعلام شده است.

Image 2 - Midnight Fight Express - Indie DB


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Midnight Fight Express”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

250,000 تومان350,000 تومان
( 0 نظر )