اکانت قانونی ظرفیتی Marvel vs. Capcom: Infinite – Standard Edition

90,000 تومان220,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1396
توسعه دهنده ها : Capcom
ناشر ها : CE EUROPE LIMITED
ژانر: Action, Fighting
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:
برای اولین بار در تاریخ فرانچایز، دنیای مارول و کپکام در کنار یکدیگر حاضر خواهند بود و یک حالت داستان سینمایی بصری خیره کننده و همه جانبه را رقم خواهند زد. در این بازی به عنوان قهرمانان یا خائنینی ایفای نقش خواهید کرد که در کنار یکدیگر در تلاش‌اند تا دنیای خود را از دستان Ultron Sigma نجات دهند. در این بازی با ترکیبی از ربات شناخته شده‌ای به نام Ultron از دنیای مارول و Sigma از دنیای کپکام روبرو خواهید بود که قصد دارند کلیه جانداران را با یک ویروس سایبرنتیک آلوده کنند. اکنون زمان آن رسیده تا بزرگترین قهرمانان تاریخ در کنار یکدیگر جمع شده و در مقابل Ultron Sigma مبارزه کنند و دنیای خود را نجات دهند. دو صحنه نبرد جدید نیز معرفی شده است که شامل Avengers Tower و Throne Room می‌شوند.
Marvel vs. Capcom: Infinite - release date, videos, screenshots, reviews on  RAWG

بازی Marvel vs. Capcom: Infinite در سبک اکشن که توسط Capcom طراحی شده در این بازی محبوب، شخصیت اولتران سیگما توانسته به دو تا از سنگ‌های اینفینیتی که به شدت قدرتمند هستند دست پیدا کند و با استفاده از آنها دنیاهای کپکام و مارول را نابود کرده است. از سمت دیگر، جدا دوما هم با بقیه شخصیت‌های منفور و منفی داستان هم‌پیمان و شریک شده تا بتوانند با کمک هم یک جانور Symbiote خشن و طماع خلق کنند.

در این نسخه از داستان، سنگ‌های اینفینیتی تاثیر خیلی زیادی در روند مبارزات مختلف بازیکنان داشته و در نتیجه می‌تواند تاثیر خیلی زیادی هم در نتیجه آنها داشته باشد. هر کدام از این سنگ‌های اینفیتینی قدرت و مزایای خاص و منحصر به فردی را به بازیکنان منتقل می‌کند و هر کدام از آنها جنبه مختلفی از دنیا مانند قدرت، فضا، زمان، واقعیت، روح و ذهن را نشان داده و ارائه می‌دهد.

Marvel vs. Capcom: Infinite gameplay screenshots 1 out of 6 image gallery

شخصیت‌هایی که مربوط به کمپانی مارول میشوند و شما می‌توانید با آنها مبارزه کنید عبارتند از: دکتر استرنج، کاپیتان مارول، آیرون من، نوا، کاپیتان آمریکا، دکتر استرنج، راکت راکون، گوست رایدر، اسپایدرمن، گامورا، تانوس، دورمامو، ثور، هالک، هاوک آی، اولتران. همچنین شخصیت‌هایی که مربوط به کمپانی کپکام میشوند و شما می‌توانید با آنها مبارزه کنید عبارتند از: موریگان و آرتور ،اسپنسر، مگا من زیرو ، مایک هگر، استرایدر هرایو، فرانک وست، مگا من ایکس، ریو، چان لی، دانته، نمسیس، کریس ردفیلد .

Marvel vs. Capcom: Infinite review - Image at Gameplanet New Zealand

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Marvel vs. Capcom: Infinite – Standard Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

90,000 تومان220,000 تومان
( 0 نظر )