اکانت قانونی ظرفیتی LittleBigPlanet 3

100,000 تومان320,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 27 آبان 1393
توسعه دهنده ها : Sumo Digital
ناشر ها : Sony Interactive Entertainment
ژانر: Platform game, Puzzle Video Game, Open world, Nonlinear gameplay
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 3
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

کمتر کسی هست که نام Little Big Planet و شرکت سازنده ی آن، Media Molecule را نشنیده باشد. شرکتی که متشکل از سازنده های خلاق و ایده های ناب است، همان طور که نمونه ی آن را در Little Big Planet مشاهده کردید. این عنوان به قدری زیبا و عظیم کار شده بود که هنوز هم در بخش آنلاین آن، میلیون ها مراحل وجود دارند که تجربه نشده اند. قسمت سوم از بازی زیبا و خلاقانه Little Big Planet که توسط Sumo Digital ساخته شده است، بزرگتر و هیجان انگیزتر، می خواهد بار دیگر ما را در دنیایی پر از ایده های نو غرق کند. در نسخه سوم LittleBigPlanet بازیکن قادر است تا در نقش چهار شخصیت به نام Sackboy (شخصیت اصلی) و دوستان وی یعنی OddSock و hunky Toggle و همچنین Swoop قرار گیرد. هریک از شخصیت های مذکور در این عنوان از ویژگی های خاصی دارند و نقش مهمی را در تمام کردن مراحل بر عهده دارند و همین قابلیت دلیلی است برای این که بازیکن را مجبور به فکر کردن کنند و از تمامی 4 شخصیت موجود در این عنوان در جای مناسب و وقت مناسب استفاده کند.

LittleBigPlanet™ 3 PlayStation®Hits (English/Chinese/Korean Ver.)
شخصیت Sackboy قابلیت این را دارد که موانع و یا هرچیزی که قابلیت متحرک بودن را دارد از سر راه بردارد و یا OddSack سگ سیاره بزرگ کوچک ما به دلیل سرعت زیاد میتواند از دیوار ها بالا برود و یا با استفاده از همین دیوار ها به مکان های غیر قالب دسترس برسد و راه را برای دیگر اعضای گروه باز کند. Toggle شخصیت دیگر بازی نیز به دو صورت در این عنوان ظاهر می شود و میتواند به این دو حالت خود تغییر شکل دهد یکی حالت بزرگ که با توجه به وزنش اجازه می دهد که دکمه ها و یا اهرم ها را به پایین فشار داده ویا حتی اجسام سنگین را از پیش رو بر دارد و حالت کوچک (Little) نیز به او این اجازه را می دهد که به مکان هایی که ورودی کوچکی دارند وارد شود. شخصیت جدیدی که ما در این نسخه شاهد اضافه شدن ان نیز بودیم پرنده سیاره ما با نام Swoop است. Swoop به دلیل توانایی پرواز کردن می تواند به ارتفاعاتی برسد که دیگر اعضای گروه نمیتوانند همچنین او می تواند اشیاء کوچک و یا حتی 3 کاراکتر دیگر بازی را به مکان هایی که مرتفع و غیر قابل دسترس هستند برساند.

LittleBigPlanet™ 3

سه کارکتر جدید به علاوه شخصیت Sackboy در بازی حضور دارند که هرکدام از آنها توانایی مخصوص خود را دارند . Oddsock چهار پا دارد , Dog-Like شخصیتی می باشد که می تواند خیلی سریع بدود و از دیوار بالا رود . Swoop پرنده ای می باشد که می تواند به صورت آزادانه پرواز کرده و اشیا سبک و کارکترهای دیگر را بلند کند . در بازی بزرگ سیاره کوچک 3 تنوع قدرت ها بسیار بوده و هرکدام را انتخاب کنید توانایی خاصی به شما می دهند.

LittleBigPlanet™ 3


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی LittleBigPlanet 3”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

100,000 تومان320,000 تومان
( 0 نظر )