اکانت قانونی ظرفیتی JETT: The Far Shore

50,000 تومان230,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 13 مهر 1400
توسعه دهنده ها : Superbrothers, Pine Scented Software
ناشر ها : Superbrothers, Pine Scented Software
ژانر: Open world, Action-adventure game, Nonlinear gameplay
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, PlayStation 5
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

بازی JETT: The Far Shore یک اثر در ژانر اکشن ماجراجویی از استودیوی سوپربرادرز (Superbrothers) و اولین بازی آن‌ها از زمان Superbrothers: Sword & Sworcery EP است.

شما در این بازی نقش شخصیتی به اسم Mei را دارید که وظیفه بررسی و اکتشاف یک سیاره بیگانه بر عهده‌اش قرار گرفته است. این سیاره پوشیده از اقیانوس‌های وسیع بوده و سیگنال مرموزی به اسم Hymnwave از آن منتشر می‌شود. حال Mei باید به کمک وسیله نقلیه ویژه خودش که Jett نام دارد، جای‌جای این سرزمین اقیانوسی را کشف کرده و معمای پیشت این سیگنال مرموز را هم حل کند. علاوه بر این بررسی و مطالعه پوشش گیاهی و گونه‌های جانوری این سیاره نیز بر عهده Mei قرار دارد.

گیم پلی بازی تمرکز اصلی‌اش بر روی گشت‌وگذار در محیط بوده و مبارزات در آن جایی ندارند. بازیکن باید بدون ایجاد مزاحمت برای موجودات سیاره، آن‌ها را مشاهده کرده و رفتارشان را مطالعه کند. وسیله نقلیه شما که Jett نام دارد سه قابلیت اصلی دارد: چراغ‌قوه، اسکنر و قلاب که هر کدام برای تعامل با محیط و اکتشاف سیاره به کمک شما خواهند آمد. علاوه بر این سرعت بالای این وسیله و قابلیت اجرای پرش‌های بلندش به شما اجازه می‌دهد سریع‌تر در محیط‌های بازی گشت‌وگذار کنید.

تنوع مراحل و مناطق موجود در سیاره که هر کدام پوشش گیاهی و ظاهری متفاوت دارند از دیگر ویژگی‌های مثبت بازی هستند. زاویه دوربین سوم شخص بوده که در مرور برخی از خاطرات شخصیت اصلی به اول‌شخصی تغییر پیدا می‌کند. ازلحاظ گرافیکی هم تصاویر زیبا و چشم‌نوازی در این سیاره بیگانه انتظارتان را می‌کشد و گشت‌وگذار در آن را برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی JETT: The Far Shore”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

50,000 تومان230,000 تومان
( 0 نظر )